Úvod > Kalendář akcí > Ceny Anděl - odloženo

Ceny Anděl - odloženo

Kdy 31. březen 2020 Hudební a divadelní akce
Slavnostní ceremoniál Cen Anděl, na kterém se představí česká hudební špička, bude tentokrát přístupný i veřejnosti.
Vítěze devětadvacátého ročníku cen České hudební akademie vyhlásíme, slavnostní ceremoniál ale bude v pozdějším termínu. Vzhledem k zákazu všech sportovních a zábavních akcí nad 100 účastníků, který platí do odvolání, nebude bohužel možné uskutečnit slavnostní večer v původně naplánovaném termínu 31. března 2020. Nové datum konání předávání Cen Anděl a televizního přenosu oznámíme po dalším jednání s našimi partnery a Českou televizí. Zakoupené vstupenky na ceremoniál v O2 universu zůstávají v platnosti na nový termín. Věříme, že současná radikální opatření pomohou problém s koronavirem brzy vyřešit. A pro muzikanty, hudební příznivce i televizní diváky tak budeme moci připravit letošní ročník hudebních Cen Anděl důstoja bez zbytečných kompromisů. Děkujeme za pochopení a trpělivost při řešení této mimořádné situace.

Andělé budou pro českou hudbu znovu jednou z nejvýznamnějších událostí v roce. I pro nadcházející ročník připravujeme ceremoniál tak, aby byl výjimečnou a důstojnou oslavou české hudby napříč žánry, reflektoval výrazné hudební počiny roku 2019, byl zajímavý pro diváky a zároveň vlastní samotným hudebníkům.

Ceny Anděl Coca-Cola 2019 se budou opět udělovat v základních i žánrových kategoriích. Vítězové vzejdou z dvojkolového hlasování České hudební akademie, kterou tvoří v minulosti ocenění muzikanti a hudební profesionálové napříč branží.

29. ročník hudebních Cen Anděl Coca-Cola 2019 se bude konat 31. března 2020 v prostorách O2 universa. Ceremoniál v přímém přenosu odvysílá Česká televize.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2020