!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zahájení turistické sezony 2019 v Děčíně
Zahájení turistické sezony 2019 v Děčíně
"> "> "> "> "> "> "> ">
13.4.
+ Přidat foto

Zahájení turistické sezony 2019 v Děčíně

Kdy 13. duben 2019 10:00 - 17:00 Společenské akce
Již od začátku letošního roku se město pečlivě připravuje na zahájení turistické sezóny, které v Děčíně proběhne 13. dubna. Program bude letos bohatý a jako každým rokem je hlavní základnou Smetanovo nábřeží.
Soutěže pro děti, vlak Triangl, který dvakrát pojede trasu Glavní nádraží - Prostřední Žleb - Děčín východ - Hlavní nádraží, cyklobus do Nebočad, plavba po Labi, běžecký závod, skvělé kapely, slanění Tyršova mostu, půjčování kol, raftů, paddleboardů nebo koloběžek, Cargo Gallery, testovací jázdy vozů Škoda a Volkswagen, zajímavé stánky s občerstvením nebo malé pivovary, to je jen krátký výčet sobotní akce.

Den plný pohodové atmosféry, soutěží, různorodých stánků, hudby a sportovních aktivit doplní mimo jiné absolutní novinka letošního ročníku – recesní závod Labský obojživelník o sud pana Kapitána pořádaný Aktiv Pointem Děčín. Naloďte se s posádkou v Děčíně pod zámkem na kanoi či raft, zdolejte vodní živel až do Dolního Žlebu a co nejrychleji po Labské cyklostezce na kole, nebo koloběžce zpět do Děčína. Na všechny v cíli čeká „hořká odměna“.

Zde vás celým dnem provede oblíbený děčínský moderátor Tomáš Kettner a zahrají vám osvědčené kapely.

S jarním odemykáním Labské stezky se mohou návštěvníci také těšit na servis a diagnostiku kol. Pro návštěvníky budou připraveny k testovnacím jízdám kola, elektrokola a koloběžky. Součástí bude také stánek BESIPu.

Zajímavým lákadlem budou krátké vyhlídkové plavby od společnosti Labská plavební, nebo prohlídka se zajímavým program lodi Cargo Gallery.

Bohatý program ale nebude jen na nábřeží. Těšit se můžete na odemykání zámeckých zahrad na zámku. Do akce se zapojí také Synagoga nebo Aquapark. Do zoo můžete za polovic.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 3. 2019