Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Zahájení lyžařské sezóny ve Skiareálu Malá Úpa
Sportovní akce

Zahájení lyžařské sezóny ve Skiareálu Malá Úpa

Malá Úpa (Pomezní Boudy) leží v Krkonoších nedaleko Sněžky, uprostřed drsné přírody v nadmořské výšce 1050 m. Jako jedni z prvních v ČR zahajují letos zimní sezónu, a to v sobotu 7. 12. 2019, kdy se bude ve SKiMU poprvé lyžovat.
A je to tady. SKiMU opět jako jedni z prvních otevírají letošní lyžařskou sezónu. O víkendu 7. 12. a 8. 12. se poprvé sklouznete od 5. sloupu v areálu Pomezky (cca 500 m sjezdovky). Otevřeno bude po oba víkendové dny od 8:30 do 16:00 hodin a jednotné jízdné na celý den je za 300 Kč.

Ve stejný den se poprvé otevře také nejvýše položené kluziště v ČR. Ovšem v Malé Úpě to tento víkend ožije a to nejen lyžováním – v Chatě Jeřabinka se bude otvírat Mammut shop a v Galerii Celnice bude probíhat Mezinárodní festival outdoorových filmů 2019.

Areál se po víkendu uzavře a pokud počasí dovolí, otevře se další víkend, a to už rovnou celá sjezdovka Pomezky. Čerství info záskáte na FB stránkách SKiMU.

Provozovatel

SKiMU Sport Centrum

Horní Malá Úpa 130
542 27 Malá Úpa
Tel.:
+420 499 891 039
Email:
info@skimu.cz
WWW:
www.skimu.cz
GPS:
50,745952 15,823237
 
Region:
Královéhradecký kraj
Oblast:
Krkonoše
Město:
Malá Úpa
Tipy na výlet:
Malá Úpa a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:celodenní permanentka (jednotná cena)

 

Časová náročnost

7,5 hodin

 
 

Hudba na pomoc

Zveme vás na charitativní projekt Hudba na pomoc. Těšit se můžete rovnou na 3 známé interprety, kteří vystoupí v KlonDike music clubu.
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Horkýže Slíže

KlonDike music club vás zve do největšího kulturního centra českých hor. Letošní program bude nezapomenutelný, protože KlonDike slaví 10. výročí a tak se těšte na program nabitý koncerty a akcemi, které tu ještě nebyly. Takže si lyžím nezapomeňte zabalit i vstupenky na koncert. Držte Pec!
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

SkialpujFest a Noc tuleních pásů

Staňte se od 19. do 22. ledna 2023 v Peci pod Sněžkou součástí druhého ročníku SkialpujFESTu a dalšího ročního tradičního závodu Noci tuleních pásů.
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Putování se zimní královnou

Srdečně vás zveme na netradiční vánoční výstavu s procházkou.
Horní Maršov, Královéhradecký kraj

Skiareál Malá Úpa

Lyžařské centrum SKiMU se nachází v katastru obce Malá Úpa ve východní části Krkonoš v těsné blízkosti státní hranice s Polskem. Díky své poloze v 1000 m n.m. je jedním znejvýše položených středisek v České republice.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Pomezní Boudy v Krkonoších

Pomezní Boudy, založené pravděpodobně kolem roku 1634, jsou nejsevernější částí rekreačního střediska Malá Úpa. Leží na česko-polské hranici ve výšce 1050 m nad mořem.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Tvořivá dílna Nadechni se

Korálková dílna, výroba vinutých perel u sklářského kahanu, smaltování plecháčků pravým českým smaltem, loutkové divadlo o sklářském řemeslu.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Lyžařský areál SKiMU v Malé Úpě

Kompletní přípravu lyžaře, sportovní program, hlídání dětí, programy pro školy, to všechno dohromady nabízí svým návštěvníkům SKiMU, lyžařský areál ve východních Krkonoších.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Horský hotel Pomezní bouda v Horní Malé Úpě

Pomezní bouda v Horní Malé Úpě se nachází nedaleko státní hranice s Polskem. Na místě Pomezní boudy se nacházel nejstarší hostinec v Horní Malé Úpě, který fungoval od roku 1870.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk najdete v podzemí Tippeltovy boudy, známější jako hotel Družba, který právě prochází velkou rekonstrukcí. Pivovar vznikl společným přispěním majitelů maloupských bud a lyžařského areálu.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Penzion Permoník v Malé Úpě

Prožijte dovolenou s dětmi v malebné přirodě v moderním rodinném penzionu. K dispozici dětská herna, dětské hřiště, skvělá kuchyně i animační programy.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Horský penzion Bouda Na stráni

Nabízíme pobyty v létě i zimě, vhodné pro rodiny s dětmi, jednotlivce, páry i kolektivy
Malá Úpa, Královéhradecký kraj