Úvod > Kalendář akcí > Zahájení lázeňské sezony v Lázních Mšené
Společenské akce

Zahájení lázeňské sezony v Lázních Mšené

První květnová sobota je v malebném lázeňském resortu nedaleko Prahy ve znamení tradičního zahájení zahájení lázeňské sezony.

Lázeňský resort nedaleko Prahy, Lázně Mšené, v sobotu vstoupí do své 226. sezóny. A protože vloni kvůli epidemii zahájení hlavní sezony proběhlo bez slavnostního dne, na to letošní se obzvlášť těšíme.

Do lázní proto na sobotní odpoledne 7. května zveme všechny klienty a návštěvníky s dobrou náladou, na program plný hudby, tance, občerstvení, her a zábavy pro děti i celé rodiny. Akce se bude konat v lázeňském parku kolem Pavillonu Dvorana, kde již před 14. hodinou začne návštěvníky vítat hudba a občerstvení. Hrát k poslechu i tanci pan Martin Krulich, který nás také bude provázet celým dnem. Hlavní program zahájí oficiálním přivítáním manželé Dominika a František Ochovi, se kterými všichni přivítáme novou sezónu a určitě si skvěle užijeme den.

Můžete se těšit na vystoupení dětí MŠ a ZŠ Mšené-lázně, prezentace vybraných osobních vozů FORD, výstavu historických traktorů, překvapením budou nové motocykly JAWA. Těšit se můžete na řadu soutěží o ceny, dětský animační program, bublinovou show nebo tvoření z balonků. Každého jistě potěší nabídka lázeňských stánků s nápoji, s ochutnávkou skvělých vín a sýrů, a oblíbeným občerstvením nejen na grilu. Těšit se můžete také na sbor Dobrovolných hasičů Mšené-lázně s jejich pěnovou lázní, takže pro děti vezměte i něco na převlečení!

Provozovatel

Lázně Mšené, a.s.

Lázeňská 62
411 19 Mšené-lázně
Tel.:
+420 416 865 108
Email:
lazne@msene.cz
WWW:
www.msene.cz
GPS:
50,377437 14,127136
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Dvůr Perlová voda

Dvůr Perlová voda

Budyně nad Ohří, Ústecký kraj
Hotel U Beránků

Hotel U Beránků

Libochovice, Ústecký kraj
Autokemp Brozany nad Ohří

Autokemp Brozany nad Ohří

Brozany nad Ohří, Ústecký kraj