Úvod > Kalendář akcí > Začněte prázdniny v Čejkovicích 2020
Začněte prázdniny v Čejkovicích 2020
"> ">
5.7.
6.7.
+ Přidat foto

Začněte prázdniny v Čejkovicích 2020

Kdy 5. červenec 2020 - 6. červenec 2020 Gastronomické akce
Každoročně ve dnech 5. a 6. července můžete zavítat opět k nám do Čejkovic, kdy pro vás v tyto dva horké, sváteční letní dny budou otevřeny vybrané sklepy.
Můžete tak zavítat přímo na návštěvu do výrobních prostor, ochutnat ve skleničce jedinečný rukopis každého vinaře, zchladit se, okusit dobrá vína, zakousnout něco dobrého a pozvolna pozorovat zapadající horké slunce za obzor.

V době od 14:00 do 19:00 můžete navštívit vybraná vinařství. Degustace vzorků u vinaře stojí jednotně 100 kč. Vína, která vám budou chutnat si můžete ihned zakoupit.

V tyto dny pro vás bude také volně přístupný místní bylinkový ráj Sonnentor a výrobní prostory ve vinařství Sýkora. Po domluvě možno také prohlídky Templářských sklepů a místního domku T.G.Masaryka, který v Čejkovicích žil - kdy jindy si připomenout kus historie, než-li ve státní svátky.

K dobrému vínu patří také dobré jídlo, proto v tyto dva dny budete mít možnost ochutnat místní speciality, které Vám rádi nabídnout ve vinárně U Templářských rytířů, v místním Hotelu Zámek Čejkovice, restauraci Kuželna a Zemědělská a.s. Čejkovice.

V neděli 5. července od 19.hodin před Vinným barem a Vinárnou U Templářskch rytířů posezení s cimbálová muzika (akce se koná za každého počasí, budou přichystány party stany). Vstupné dobrovolné. 

Otevřené sklepy:
Bíza, Červenka, Fojtík, Herzán, U Libora, Hajduch, Hlinecký, Hradil, Hřiba, Hřiba a Robek, Kočařík, Konečný St., Konečný Vlast., Mezi sklepy, Michna, Pastorek, Sklep na Bařině, Opluštil, Radocha, Sýkora, Šamšula, Škrobák, Templářské sklepy, Veverka František a Tomáš, Veverka Libor, Vydařelý/Holomáč, Zemědělská a.s., Novotný - Bílek.

Začněte prázdniny u nás a přijeďte se přesvědčit, že slunce zapadá i v Čejkovicích.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí