Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Začínáme s 3D tiskem
MakersLab
Společenské akce

Začínáme s 3D tiskem

O 3D tisku se hodně mluví, ale málokdo ví, co všechno je možné s ním dneska vytvořit, jaké jsou jeho přednosti a limity. Ukážeme vám mimo jiné, co si můžete vytisknout a jak 3D tiskárny fungují.
Dozvíte se k čemu je 3D tiskárna dobrá, co se dá vytisknout a z čeho. Kdy se to vyplatí.

V prvním díle vás provedeme 3D tiskem krok po kroku:
– představíme 3D tiskové technologie
– naučíte se obstarat si 3D model
– ukážeme vám, jak se model připravuje pro tisk
– vysvětlíme, jak probíhá tisk na různých tiskárnách

Kapacita 10 lidí
Cena kurzu 500 Kč
 

Provozovatel

MakersLab

Dělnická 43
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 214 214 652
Tel.:
+420 728 711 256
Email:
info@makerslab.cz
Email:
adam.jech@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.makerslab.cz
GPS:
50,103346 14,450407
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 500 Kč

Snížená cena: 400 Kč

Poznámka:platba na místě, nutná registrace http://goo.gl/forms/Wltos3Q0Jm

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Python I

V kurzu Python I vaše děti naučíme základy programování v nejpoužívanějším IT jazyce současnosti.
Praha 7, Praha

Python II online

V navazujícím kurzu Python II vaše děti prohloubí předchozí programátorské znalosti z kurzu Python I a rozšíří je o nové technické dovednosti.
Praha 7, Praha

SQL a práce s databázemi

Kurz SQL Vaše dítě naučí základní příkazy a logiku programovacího jazyka SQL, který je určený ke správě dat uložených ve strukturovaných tabulkách s definovanými vztahy mezi daty (relační databáze).
Praha 7, Praha

3D grafika a animace

V navazujícím kurzu 3D grafika a animace II vaše děti prohloubí získané znalosti v grafickém editoru Blender, který je oblíbený u profesionálních grafiků po celém světě.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

La Fabrika – kulturní prostor v Praze Holešovicích

La Fabrika je kulturní centrum v pražských Holešovicích. Již od počátku byla koncipována jako víceúčelový prostor, vhodný pro vznik a prezentaci audiovizuálních projektů, divadleních a tanečních forem vyžadujích netradiční prostorové řešení, multimediální expozice a performance.
Praha 7, Praha

Polyfunkční dům Holoport v Praze-Holešovicích

Holport II představuje polyfunkční objekt dle návrhu architekta Stanislava Fialy. Budova doplňuje nároží ulic Přístavní a Komunardů, které bylo uvolněno po povodních v roce 2002, kdy byly původní objekty výrazně narušeny a určeny k demolici.
Praha 7, Praha

Krokodýlí zoo v Holešovicích

V Krokodýlí zoo uvidíte desítky živých kajmanů, krokodýlů i aligátorů, včetně vzácných druhů, jejichž populace ve volné přírodě nedosahuje ani 150 jedinců.
Praha 7, Praha

Město – moře

Původní truhlárna, v soukromí vnitrobloku mimo dění na ulici. Město Moře je prostor, kde se setkávají lidé různých věkových skupin a s různými zájmy. Někteří zde navštěvují kurzy vaření, jiní zde slaví narozeniny...
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Praha 7, Praha

Barbecue restaurace Big Smokers v Holešovicích

Big Smokers je barbecue restaurace v pražských Holešovicích. Restauraci ve stylu amerických dělnických jídelen otevřela v Dělnické ulici dvojice Tomáš Oujezdský a Silvie Jackson. Pochutnáte si tu na ikonických pochoutkách americké kuchyně.
Praha 7, Praha

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Garage 22 – Prague Distillery

Srdcem destilerie je destilační kolona od legendárního výrobce Arnold Holstein, který se pyšní více než 50 lety tradice a jehož zařízení patří ke světové špičce.
Praha, Praha