!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zabíjačkový brunch

Zabíjačkový brunch

Kdy 29. únor 2020 11:30 - 16:00 Gastronomické akce
Jedinečná venkovní akce s gastro přáteli v našem partnerském místě v Nových Bránicích.
Těšit se můžete na bohatý gastro i zábavný program pro celou rodinu. Ochutnáte jedinečné pokrmy inspirované zabíjačkou z kuchyně SIGNATURE jako Smažená terina s vepřových nožiček a vlažný bramborový salát. Nebo pečené jelito s jablky, foie gras a lanýže.

Partička nadšenců z RAMEN BRNO si pro vás připravili jedinečnou recepturu TONKOTSU RAMEN v zabijačkovém duchu právě pro tento den, kterou jinde neochutnáte.

Samozřejmostí budou také klasické zabijačkové prudukty jako tlačenka, jitrnice, jelita, ovar, prdelačka, zabijačkový guláš a další, které si budete moci odnést i s sebou domů společně se škvarky, sádlem, zavařeným masem, paštikami a dalšími produkty.

Všechny dobroty můžete spláchnout čepovaným pivem nebo skvělými víny z okolních vinic od Vinařství roku 2017 v kategorii střední vinařství, Vinařství Trpělka & Oulehla za jejich osobní účasti.

Pro děti bude připraven doprovodný program v podobě aktivit, lukostřelby, výtvarných dílen a opékání buřtů na ohni zcela zdarma. Ke všemu bude hrát cimbálovka.

O skvělou atmosféru se postará Lumír se svým týmem včetně šéfkuchaře Pavla Veltruského.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Trpělka a Oulehla

Vinařství Trpělka a Oulehla

Dolní Kounice, Jižní Morava
Zámecký pivovar v Bratčicích

Zámecký pivovar v Bratčicích

Bratčice, Jižní Morava
Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jižní Morava