Úvod > Kalendář akcí > Za záchranou Země
Za záchranou Země
"> ">
17.8.
Přidat foto
Akce pro děti

Za záchranou Země

Přihlaste děti na některý z jednodenních prázdninových workshopů! Prázdninové středy budou opět patřit dětem. Během celodenních akcí v Historické a Nové budově Národního muzea na ně bude čekat spousta zábavy, poznávání a výtvarných aktivit.
Zajímá vás, co může každý z nás udělat pro dobro naší planety? Pro menší návštěvníky jsme připravili jednodenní program k výstavě ZeMě, který je pomocí interaktivit a her seznámí s tématem udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Těšit se mohou na kreativní vyžití při upcyklačních workshopech, kde si vyzkouší, co se dá vyrobit ze zdánlivě nepotřebných věcí odsouzených k vyhození. Nebudou chybět ani zábavné aktivity na témata krajiny kolem nás, našeho vztahu k jídlu nebo nakládání s odpady a vodou.

Věk: 8–12 let (kapacita je omezena – max. 16 dětí) / Akce se bude konat při minimálním počtu 6 dětí. Cena: 500 Kč / dítě (den) Cena se snižuje na 450 Kč v případě: –sourozence přihlášeného na stejný termín – 2 a více přihlášek jednoho dítěte Termín a čas konání: v termínech uvedených u jednotlivých akcí, 8:30–16:30 h, sraz s lektorem proběhne vždy před hlavním vstupem do Historické budovy Národního muzea, Václavské náměstí 68, Praha 1.

Pro děti je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Další informace: vzdelavani@nm.cz, tel.: 224 497 443

Do 5 pracovních dnů od odeslání elektronické přihlášky (níže na stránce) Vám zašleme na e-mail závazné potvrzení rezervace místa ve vybraném termínu a variabilní symbol a číslo účtu k uhrazení částky za celodenní kurz. Přihláška nabývá své platnosti v momentě připsání platby na účet Národního muzea. Platbu je nutné uhradit do 7 dnů od obdržení variabilního symbolu, v opačném případě Vaše rezervace propadá. Uzávěrka přijímání přihlášek je 7 dní před termínem konání.

STORNO PODMÍNKY:
· v případě, že se dítě nemůže zúčastnit ze zdravotních důvodů, storno poplatek činí 30 % z ceny (nutno doložit potvrzením od lékaře)
· v případě zrušení akce ze strany Národního muzea z důvodu zhoršené epidemické situace vrátí Národní muzeum platbu v plné výši
· v jiných případech se poplatek nevrací