Úvod > Kalendář akcí > Za tvořením do muzea
Akce pro děti

Za tvořením do muzea

Pusťte se do tvoření na prázdninovém dopoledním kreativním workshopu.
Dopolední kreativní dílna v Nové budově Národního muzea představí výběr aktivit, které nabízíme pro dětské návštěvníky. Během programu si děti budou moci vyzkoušet řadu workshopových aktivit, které navazují na pestrou paletu netradičních témat našich expozic. Vyzkoušejí si mimo jiné, jak se píše klínovým písmem nebo do vosku, jak si vyrobit krasohled, jak si založit vlastní herbář, a další tvoření a hry, ve kterých se prolíná poznávání s imaginací.

Věk: 5–10 let (kapacita je omezena – max. 16 dětí) / Akce se bude konat při minimálním počtu 6 dětí. Cena: 250 Kč / dítě Termín a čas konání: 13. 7. 2022, 8:30–12:30 h, sraz s lektorem proběhne před hlavním vstupem do Nové budovy Národního muzea, Vinohradská 52/1, Praha 1.

Do 7 pracovních dnů od odeslání elektronické přihlášky Vám zašleme na e-mail závazné potvrzení rezervace místa ve vybraném termínu a variabilní symbol a číslo účtu k uhrazení částky za kurz. Přihláška nabývá své platnosti v momentě připsání platby na účet Národního muzea. Platbu je nutné uhradit do 7 dnů od obdržení variabilního symbolu, v opačném případě Vaše rezervace propadá. Uzávěrka přijímání přihlášek je 7 dní před termínem konání.

STORNO PODMÍNKY:
· v případě, že se dítě nemůže zúčastnit ze zdravotních důvodů, storno poplatek činí 30 % z ceny (nutno doložit potvrzením od lékaře)
· v případě zrušení akce ze strany Národního muzea vrátí Národní muzeum platbu v plné výši
· v jiných případech se poplatek nevrací