Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Strašidelný den ve Žlutých lázních
Akce pro děti

Strašidelný den ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí oslaví již tuto neděli svátek strašidel – Halloween. Na všechny malé i velké čeká 30. října zábavné odpoledne v části Dvorce.
Chybět nebude tradiční dlabání a vyřezávání dýní, přehlídka i soutěž strašidelných masek, diskotéka ani magické soutěže. Na místě bude navíc možné ochutnat speciální novinku – magický lektvar s okem. Akce začne ve 14 hodin a potrvá do 19 hodin.

Návštěvníky areálu Žluté lázně čeká stezka plná dobrodružství, kdy se děti mohou těšit na bojovku, za kterou dostanou malý dárek. Chybět nebude oblíbené malování na obličej, hudební program, soutěže o drobné dárky, magický lektvar, pouťové atrakce a vyhlášení nejlepší masky.

Společnost Kroužky připravila pro všechny malé kreativce strašidelné dílny, ve kterých si mohou vyrobit vlastní čarodějnici nebo papírovou dýni. Partner areálu, hračkářství Pompo vymyslelo pro děti zajímavé sportovní aktivity a soutěže o pestré ceny.

Program:

14.00 – 15.30 Halloweenská show s Bárou Ladrovou a kamarády

16.00 – 16.30 Scary kids show s Timber Music

16.30 – 17.00 Diskotéka a soutěže

17.00 – 17.30 Scary kids show s Timber Music

17.30 – 18.15 Diskotéka a vyhlášení soutěže o nejlepší masku

18.15 – 19.00 Scary kids show s Timber Music

Provozovatel

Žluté lázně

Podolské nábřeží 3
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 404 084
Tel.:
+420 721 312 836
Email:
info@taiko.cz
GPS:
50,048210 14,413536
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Světla vyprávějí – vánoční výstava ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí se dneška proměnil ve vánoční park s názvem Světla vyprávějí. Téměř 400 tisíc úsporných led diodových žárovek až do konce roku nabídne úchvatnou podívanou, která vás zavede do předvánočního pražského parku, kde uvidíte přes 300 světelných instalací.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – kostel ČCE v Braníku

Perníkový betlém bude vznikat postupně v jednotlivých rodinách členů sboru. Slavnostně ho sníme při rodinných bohoslužbách (s kázáním pro děti) na Nový rok.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Prokopa v Braníku

Od roku 1926 je v branickém kostele instalován vyřezávaný betlém jihotyrolské provenience, který dodala firma Insamt-Prinoth z Ortisei (Itálie).
Praha 4, Praha

Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“. Kurz má 4 lekce za pololetí a každá se věnuje jiné části těla formou pokusů a praktických aktivit.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Praha 4, Praha

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Pražský přívoz P3 Lihovar – Dvorce

Přívoz s celoročním provozem nabízí atraktivní spojení oblasti Podolí a Zlíchova, a to včetně výhodných návazností linek pozemní dopravy v zastávkách Lihovar a Dvorce.
Praha 4, Praha

Sauna Spot Dvorce – unikátní saunový svět u Vltavy

Saunový svět Sauna Spot Dvorce na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní je jediný saunový svět umístěný v přírodě a přitom takřka v centru Prahy.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha