Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Yelloween – strašidelný den ve Žlutých lázních
Akce pro děti

Yelloween – strašidelný den ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí připravuje setkání všech strašidel. Stylový Yelloween mohou přijít oslavit malí i velcí návštěvníci v maskách a kostýmech všech hrůzostrašně vypadajících nadpozemských bytostí poslední říjnovou sobotu 29. října.
Oprašte své strašidelné kostýmy a přijďte si užít den plný zážitků. Náš žlutolázeňský strašidelný den jsme stylově nazvali Yelloween a oslavíme ho společně s dětmi poslední říjnovou sobotu 29. 10. 2016. Akce se bude konat od 12 do 19 hodin v celém areálu Žlutých lázní v Praze 4 – Podolí.

Chybět nebude ani strašidelná show, dlabání dýní i řada akcí a zábavy pro děti. Vstup je zdarma.
 
Program akce začne v sobotu ve 12 hodin a potrvá až do setmění do 19 hodin.

Odvážní malí „bubáci“ v kostýmech absolvují strašidelnou stezku celým areálem se spoustou úkolů. Projdou dům hrůzy, zastaví se v čertově kuchyni a Duchoslavově skrýši, nakouknou do pavoučího doupěte a nevyhnou se ani upíří dílně. Malí návštěvníci budou dlabat také tradiční dýni, nebo si na památku vyrobí ve strašidelné dílně maskota ducha Duchoslava. Na pódiu mohou děti každou celou hodinu soutěžit a po celý den poslouchat písničky, nebo shlédnout divadelní a taneční vystoupení.
 
Naprostou novinkou bude letos možnost navštívit mobilní planetárium a projet se po areálu na ponících.

Program:
•Strašidelná show
•Malování na obličej
•Dětský koutek pro nejmenší
•Strašidelná stezka
•Soutěž v dlabání dýní
•Strašidelná dílnička
•Opékání buřtíků
•a mnoho dalšího

Provozovatel

Žluté lázně

Podolské nábřeží
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 409 009
Email:
info@slunicka.org
Email:
petra.eimova@taik...
WWW:
www.zlutelazne.cz
GPS:
50,050530 14,415761
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Festival Bambule 2023 – Žluté lázně

Hračkářství Bambule pořádá rodinný festival ve Žlutých lázních, který stejně jako jeho prodejny nabídne maximum kvalitní zábavy pro malé i větší.
Praha 4, Praha

Prague Dragon Boat Festival 2023

V květnu opět hladinu Vltavy rozčeří stovky pádel.
Praha 4, Praha

Malika Tirolien & Band

Malika Tirolien se narodila v Marie-Galante na Guadeloupu a vyrůstala v uměleckém prostředí. Její babička hrála na klavír, dědeček byl básník Guy Tirolien a otec, učitel dějepisu, byl multiinstrumentalista-samouk.
Praha 4, Praha

Velká a Malá Amerika vlakem

Zážitkovým vlakem do vápencových lomů s úžasnými scenériemi. Prozkoumejte vápencové lomy kousek za Prahou. Podíváme se k zatopenému lomu a projdeme podzemní štolou.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Plavecký stadion Podolí ČSTV

Plavecký stadion Podolí patří mezi neoblíbenější pražská sportoviště. Nabízí dva venkovní a jeden krytý bazén, venkovní tobogán, rozlehlou travnatou plochu pro letní slunění, stejně tak celou řadu doplňkových služeb jako například pára či sauna, rehabilitační služby i solárium.
Praha 4, Praha

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Praha 4, Praha

Úniková hra Podolské mystérium

Venkovní orientační úniková hra Podolské mystérium je určena pro celou rodinu. Hrát může až šest osob.
Praha 4, Praha

Botel Vodník – výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Nádherný výhled na okolí Vltavy, staré Prahy, Kampy, Čertovky, také možnost výletu až k Slapské přehradě – to vše z našich lodí, které půjčujeme široké veřejnosti. Karlův most, Vyšehrad, Žluté lázně, Pražský hrad, Občanská plovárna, Zoo, Žofín... atd.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha

Gemüse Corner Kebab

Proč se u nás z kebabu stalo jen jídlo ekonomické, nebo doping v opilosti nad ránem? Vždyť tuhle tureckou pochoutku jezdí do Berlína ochutnávat celý svět! Právě tam ji dotáhli k dokonalosti.
Praha, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha