Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Xterra Czech Tour 2015 ve Žlutých lázních
Sportovní akce

Xterra Czech Tour 2015 ve Žlutých lázních

Velká cena PRE-MČR v terénním Duatlonu – velký den sportu pro každého! Ve Žlutých lázních na vás opět čeká skvělá podívaná!
Program

10:00 – 10:00 – Dětský duatlon
11:00 – Start Xterra Czech Tour, Start Open hobby Xterra a závodu MČR zdravotníků
15:00 – Vyhlášení výsledků

Jak si borci zamakají?

Běh 1: Z depa se běží kolem botelu Racek na Veslařský ostrov a dále pak po náplavce k Podolské vodarně a zpět po cyklostezce do depa 1 okruh.

Kolo: Trať povede po Modřanské cyklostezce, před čerpací stanicí AGIP po mírných schodech k řece 300m single trackem podél vody a dále pod Barrandovský most ne po cyklostezce ,ale mezi cyklostezkou a vodou. Pak po cyklostezce přes Barrandovský most, dále podél Vltavy až k Chuchelskému Háječku, tam se trať bude rozdělovat. Xterra Easy závodníci pojedou zpět mezi Barrandovskou skálou a železniční tratí dále přes Barrandův most zpět do Žlutých lázní. Xterráci jedou do Chuchelského Háječku tam natočí 2 okruhy a pak zpět tou samou cestou co přijeli podél vody k Barrandovskému mostu a dále do depa.

Běh 2: Z depa se běží kolem botelu Racek na Veslařský ostrov a dale pak po naplavce k Podolské vodárně a zpět.

Provozovatel

Taiko, a.s.

Strakonická
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 777 409 009
Email:
info@taiko.cz
WWW:
www.zlutelazne.cz
GPS:
50,063639 14,410383
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 80 Kč

Snížená cena: 50 Kč

Rodinné vstupné: 160 Kč

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Mikulášské jízdy v Praze

Na návštěvníky čekají oblíbené jízdy výletním vlakem Cyklohráček a parního vlaku po Praze i okolí.
Praha 5, Praha

Vánoční jarmark na Andělu

Na Andělu naleznete kvalitní zboží, kterým uděláte radost svým blízkým či sami sobě. Můžete se těšit na prodej předmětů s vánoční tematikou a typické vánoční občerstvení.
Praha 5, Praha

Dílna k výstavě Hvězda Aleny Ladové

Otevřený výtvarný workshop pro rodiče s dětmi na Starém purkrabství, kombinovaný s výstavou Aleny Ladové v blízké Galerii Vyšehrad.
Praha 2, Praha

Hvězda Aleny Ladové

U příležitosti třicátého výročí úmrtí malířky a ilustrátorky Aleny Ladové (1925—1992) se koná její první samostatná výstava v Praze po téměř padesáti letech.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.
Praha 5, Praha

Rezidence Šemíkův břeh na Praze 5

Rezidence Šemíkův břeh v Praze 5 je nejnovějším počinem společnost Sebre a architekta Stanislava Fialy. Projekt je momentálně ve fázi přípravy (2021). Jedná se o bytový komplex a volnočasové centrum studia Fiala + Němec.
Praha 5, Praha

Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské

Společnost Factory Pro je poskytovatelem služeb v oblasti fitness a wellness od roku 1999. Klientům poskytujeme komfortní, příjemné a čisté prostředí, s technickým zázemím klubů vyšší kategorie. Vybrat si můžete z poboček na Smíchově nebo Hradčanské v Praze.
Praha 5, Praha

Pražský přívoz P4: Císařská louka – Kotevní (Smíchov)

Přívoz se sezonním provozem spojuje severní cíp ostrova Císařská louka s levým vltavským břehem, přístaviště Kotevní. Nabízí tak spojení zejména pro výlety, lze doporučit nezvyklý malebný výhled na Vyšehradskou skálu z Císařské louky.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Caravan Park Camping Císařská louka Praha

Caravan Park nabízí možnost kempování s karavanem, obytným vozem nebo stanem. Camp je celý oplocený a plně vybavený. Prostor kempu je hlídaný, máme travnaté plochy k rekreaci a sportu a tiché prostředí oddělené z obou stran Vltavou.
Praha 5, Praha

Vinice u Starého purkrabství na Vyšehradě

V roce 2006 vznikly v jihozápadní části Vyšehradu, u Starého purkrabství, tři malé vinice. Tradice středověkého vinohradnictví se vrátila opět po třech stoletích.
Praha 2, Praha

Zmrzlinárna Puro Gelato

Zmrzlinárna Puro Gelato patří mezi tři nejlepší zmrzlinárny v Praze. Najdete ji na na pražské Náplavce. Vyrábí zcela čistou originální zmrzlinu, využívá rozmanitých chutí, které příroda nabízí, bez použití chemických přísad.
Praha 2, Praha

Bistro Za rohem – Na břehu Rhôny

Na Výtoni Za rohem začínáme vařit. Pozvolna, ale o to poctivěji. Každou středu a každý čtvrtek můžete přijít na večeři. Navíc pro gurmány umocněnou párováním s vínem.
Praha 1, Praha