!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Xterra Czech 2020

Xterra Czech 2020

Kdy 10. červenec 2020 - 12. červenec 2020 Sportovní akce
Kultovní triatlonový závod Xterra Czech se vrací do jihočeských Prachatic! Závod světového poháru bude letos největší sportovní akcí na jihu Čech i díky rozsáhlému doprovodnému programu pro celou rodinu!
Od roku 2002 patří Xterra Czech k vybraným elitním podnikům série světového poháru. Nejlepší triatlonistié na světe se na druhý červencový víkend znovu sjedou do Prachatic a budou bojovat o cené body, finanční prémie, ale také o kvalifikaci na mistrovství světa.

Pro děti jsou připraveny závody v triatlonu i běhu. Navíc v neděli vyroste v Prachaticích obrovský dětský zábavní park. Víkendu Xterra se můžete zúčastnit jako divák nebo jako sportovec, Xterra má tratě pro každého!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2019