!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > X-Challenge: Objev Česko
Sportovní akce

X-Challenge: Objev Česko

Kdy 9. srpen 2020 – 15. srpen 2020
Máš 6 dní na to ujít aspoň 100 km pěšky. Objevíš krásná místa a zvládneš si poradit jenom s tím, co si zabalíš doma. Po cestě tě čekají výzvy jako přespat v lese, podojit krávu, upéct buchty s místní babičkou, nebo se projet traktorem.
Zažij putování, které ti ukáže, co všechno jde zažít za pár dní i tady doma.

Máš 6 dní na to ujít aspoň 100 km pěšky. Objevíš krásná místa a zvládneš si poradit jenom s tím, co si zabalíš doma. Po cestě tě čekají výzvy jako přespat v lese, podojit krávu, dát si noční pochod, upéct buchty nebo rozdělat oheň bez sirek. Půjdeš v týmu o 1 až 3 lidech, volba je na tobě. A celé to zakončíme společnými táborákem!

Sám si vybereš, které výzvy chceš plnit. Trasa, kterou půjdeš, je také na tobě. Od nás dostaneš jen checkpointy v různých oblastech a za dobu akce bys měl alespoň 2 z nich navštívit. Chceme ti totiž ukázat že za dobrodružstvím a nádhernými místy nemusíš nikam daleko.

V X-Challenge pomáháme lidem najít svou vlastní cestu. Udělat těch pár prvních důležitých kroků k životu podle sebe. A k tomu dáváme dohromady podobně naladěné lidi, kteří se vzájemně podporují. Na akci poznáš zas trochu víc sám sebe, naučíš se o sebe postarat v přírodě, ale zároveň zjistíš, že i v Česku máme nádherná místa a naprosto skvělé lidi. Těš se na nezapomenutelné zážitky i inspirativní setkání 9. - 15. srpna 2020
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 6. 2020