Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Workshop zátiší s jarními květinami v Praze
Workshop v ateliéru Praga Prima
Společenské akce

Workshop zátiší s jarními květinami v Praze

Jednodenní kurz zaměřený na základní principy kresebného a malířského postupu při zachycení portrétovaného zátiší nebo květiny.
Kreslit a malovat budeme podle připravených modelů, kdo však bude chtít konzultovat osobní tvorbu, může si přinést svou předlohu jako podklad k práci. Technika kresby bude ve škále studií tužkou, přírodním úhlem, rudkou, lavírovaná kresba, tušová studie a pro pokročilé perokresba, kvaš, akvarel, tušová kresba štětcem nebo malba na plátno.

Vítané bude zaměření a zpracování zátiší malířským přístupem s barvou. Je to na našem pocitu, na jaký materiál si v sobotu troufneme. Může být uplatněn akvarel, akrylové barvy, olej na plátně... Začínat ale budeme kresebnou studií, třeba i rychle provedenou, která je základem pro úspěšný výsledek v malbě.

S sebou: plátno, barvy, čtvrtky nebo balicí papír, tužky, uhel, tuš, štětce, kelímky... Lektor: ak. mal. Lukáš Bradáček Přihlášky posílejte na kontaktní e-mailovou adresu.

Provozovatel

Ateliér Praga Prima

Národní 35
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 608 979 506
Email:
atelierpp@volny.cz
WWW:
www.pragaprima.cz
GPS:
50,082692 14,419909
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 650 Kč

Poznámka:Včetně příplatku za květiny.

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Vánoční koncert – Tomáš Vaněk a Natálie Grossová

Muzikálová hvězda Tomáš Vaněk a mladá talentovaná zpěvačka a herečka Natálie Grossová v doprovodu pianistky Kristiny Brachtlové. Dále vystoupí též dětský sbor muzikálového studia Múzy Hudebního divadla Karlín.
Praha 1, Praha

Tribute to World Legends – Frank Sinatra

Frank Sinatra zazní v podání mezinárodně oceňovaného bandu Mira Ochotnického, kterému není Sinatrův šarm rozhodně cizí a postará se o to, že na Vás dýchne atmosféra minulých let.
Praha 1, Praha

Lee Andrew Davison

Přijďte si poslechnout zpěváka z Oklahomy, který stejně tak dobře jako jeho vzor předvede publiku vystoupení plné energie, soulu, gospelu či jazzu.
Praha 1, Praha

Tereza Krippnerová

Jedinečná a strhující Nina Simone, jejíž skladby představí půvabná ohromující česká jazzová zpěvačka Tereza Krippnerová se svojí famozní doprovodnou kapelou The Masters.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Design interiéru

Ateliér Praga Prima na Národní tř. 35, Praha 1, výtvarná škola s více než 70letou tradicí nabízí pro zimní semestr nový výtvarný kurz pro dospělé.
Praha 1, Praha

Kostel sv. Martina ve zdi v Praze

Kostel sv. Martina na Starém Městě v Praze se zachoval jako takřka neporušené dílo středověku, jako vzácný doklad hodnotné románské a gotické architektury. Byl postaven v období mezi roky 1178 až 1187 v tehdejší osadě Újezd, která byla později rozdělena mezi Staré a Nové Město.
Praha 1, Praha

Muzeum Lega v Praze

Přímo v centru Prahy najdete první soukromé muzeum stavebnice Lego, které je svou velikostí a počtem vystavovaných exponátů největším nejen v ČR, ale i v Evropě. Na ploše 420 m² můžete vidět 20 tematických expozic, které jsou poskládány z více než 1 300 000 kostiček lega.
Praha 1, Praha

Galerie Václava Špály v Praze

Galerie vznikla v roce 1957 v bývalých prostorách prvorepublikového Vilímkova nakladatelství a knihkupectví na Národní třídě v Praze. Ve své výstavní dramaturgii se galerie věnuje zejména žijícím profesionálním českým autorům střední generace.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Um Národní

Tady dáváme prostor kuchařskému, výčepnímu a kavárenskému řemeslu. Tady se projídáme a propíjíme k tomu, kdo jsme.
Praha, Praha

Café Louvre – chodíval sem Albert Einstein, Franz Kafka, bratři Čapkové...

Kavárna Louvre byla založena v roce 1902 a pokračuje v tradici podniku, který byl od počátku špičkou pražského kavárenství i centrem kulturního dění. Nejnovějším počinem je otevření Galerie Louvre, kde na 400 m² můžete zhlédnout či zakoupit soudobé české umění.
Praha 1, Praha

Bistro Knedlín na Národní třídě v Praze

Lákají vás sladké knedlíky? Máme je! Dáváte přednost slanému nášupu? Dopřejte si ho! Připravujeme přes 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat.
Praha 1, Praha

Restaurace, pivovar a hotel U Medvídků v Praze

Pivovarnický dům s domovním znamením dvou medvídků vznikl v ulici Na Perštýně někdy na počátku 15. století a je pojmenovaný po jednom z prvních majitelů Janu Medvídkovi; ten tu roku 1466 založil pivovar, fungující až do konce 19. století. Dnes tu najdete restauraci, pivovar a hotel U Medvídků.
Praha 1, Praha