!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Workshop a kurz háčkování s Nedoklubkem

Workshop a kurz háčkování s Nedoklubkem

Kdy 7. březen 2020 9:00 - 14:00 Lidová řemesla a trhy
Láká Vás háčkování, ale nemáte odvahu začít? Máte chuť háčkováním udělat dobrý skutek a podpořit předčasně narozená miminka zlínského kraje? Stačí se přihlásit na workshop a kurz háčkování, který je určený jak pro začátečníky tak i pokročilé.
V sobotu 7. března 2020 od 9 do 14 hodin proběhne v prostorách dětské herny Zlínského zámku workshop a kurz háčkování na podporu neonatologického oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Na workshopu společně vytvoříme čepičku, ponožtičky nebo brož. Akce je určena pro začátečníky, kteří se háčkovat naučí a současně pro pokročilé, kteří mají chuť háčkem podpořit dobrou věc. 

Příspěvek na materiál je DOBROVOLNÝ. Kurz háčkování je ZDARMA. Návody, materiál, háčky a drobnosti ke tvoření projektů budou pro Vás na místě k dispozici.

Vítány jsou i děti, pro které bude připraveno zázemí herny a tvořivé dílničky Nedoklubka.

Během celé akce bude možnost zakoupení kávových specialit.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí