Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Festival Wasserstadt United 4 Sokolská louka
Festivaly

Festival Wasserstadt United 4 Sokolská louka

Multižánrový hudební open-air festival se koná na Sokolské louce ve Vodňanech.

Letos jsme pro vás připravili několik zajímavých a neotřelých kapel/interpretů! Můžete se těšit např. na reggae zpěváka Afarastafu, doprovázeného Ba2sem, což není nikdo jiný, než DJ z hiphopové legendy CHAOZZ.

Nejen pastvou pro oči by mohly být kočky ze Sour Bitch, která se jako jedna z mála skupin u nás pyšní 100procentně dámským obsazením, to si prostě nesmíte nechat ujít. Nově potvrzenou bandou jsou pražští psychopunkeři The Rocket Dogz, jejichž parádní vystoupení zdobí hra na kontrabas! 

Zde je aktuální seznam skupin pro letošní ročník:

  • AFARASTAFA & DJ BA2S (EX CHAOZZ) (hip hop-reggae) 
  • THE ROCKET DOGZ (psychobilly-punk) 
  • SOUR BITCH (punk-rock'n'roll) 
  • DOUBLEDECKER (rock-crossover) 
  • MORFIUM (rock-metal)
  • D.L.D. (hardcore-metal)
  • IDIOT PRINCIP (rock-punk) 
  • ČUTACÍ MERUNA (indie-alternative) 

Nově bude k mání také soutěž o ceny za 20 Kč a vězte, že ceny budou stát za to (trička, CD, alkohol a spoustu dalších príma cen...). Změna programu vyhrazena!

Provozovatel

Sokolská louka

Tyršova
389 01 Vodňany
Tel.:
+420 732 688 960
Email:
zahradnicek.jirik...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,154202 14,176712
 
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

Poznámka:

předprodej 150,- na místě 200,-

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Zimní dětský tábor ve Stáji Štětice

Kdo nechce strávit vánoční prázdniny na gauči u televize, může přijet na koňský tábor do Stájí Štětice.
Ražice, Jihočeský kraj

Předu, předu advent na Kratochvíli

Adventní večer.
Netolice, Jihočeský kraj

Silvestrovský výstup na Mehelník

Tradiční výstup, který pořádá KČT, odbor Otava Písek na nejvyšší vrchol Píseckých hor ve spoluprácí s Junákem Písek. Na vrcholu potvrdíme účast od 8 h do 13 hodin.
Písek, Jihočeský kraj

Zrnění – interaktivní pohybové představení pro všechny od 5 let

Jedinečné představení inspirované zrnem i příběhy každého z nás. Co ze mne vyroste? Kudy vede moje cesta? Jak pečovat o zrnko naděje? Přijďte s námi hledat zrnka otázek i odpovědí.
Písek, Jihočeský kraj

Rybník Dřemliny na Vodňansku

Jedná se o největší vodňanský chovný rybník. Každoročně na podzim probíhá výlov rybníka, kde si můžete nakoupit čerstvé ryby. Rybník je pojmenován podle stejnojmenného vodňanského předměstí.
Vodňany, Jihočeský kraj

Mostecký mlýn Vodňany

Ve Vodňaněch je k vidění asi pět set let starý Mostecký mlýn s původním mlecím zařízením. Návštěvníci si ve zdejším Muzeu mlynářského řemesla prohlédnou i všechny dokumenty o tomto vodním mlýnu.
Vodňany, Jihočeský kraj

Městské muzeum Vodňany v bývalé synagoze

Ve vodňanském muzeu naleznete stálou expozici Rybářství na Vodňansku. Na informačních tabulích se můžete seznámit se starší historií města, rybníkářství a mlynářství. Sídlem muzea je bývalá synagoga.
Vodňany, Jihočeský kraj

Amazonské akvárium ve Vodňanech

Největší nádrž akvaristiky o objemu téměř 3000 litrů překvapí svou velikostí i skladbou ryb z oblasti Amazonie. Akvárium je zaměřené zejména na velké ryby a paryby. Akvárium se nachází v areálu Střední rybářské školy ve Vodňanech.
Vodňany, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer nabízí ubytování v jihočeském městě Vodňany. Nově zrekonstruovaný hotel je vám k dispozici pro víkendové pobyty, dovolenou a rekreaci, nebo jen pro pouhé přespání, například při cestě na dovolenou na Šumavě.
Vodňany, Jihočeský kraj

Kavárna Lahoda & dětské studio

Rodinná kavárna s velkým zábavným dětským koutkem, vynikající italskou kávou a domácími dezerty. V areálu se nachází dětské hřiště se skluzavkou a prolézačkami, pro větší děti pak parkourové hřiště a pumptracková dráha. Na prostorné terase jsou volně k zapůjčení dětské koloběžky, motorky, odrážedla.
Vodňany, Jihočeský kraj

Zábavné centrum Družba Vodňany

Ve Vodňanech najdete Zábavné centrum Družba, které je umístěno v překrásném prostředí jižních Čech plných rybníků a překrásné přírody. Restaurace, penzion, bowling, taneční klub, venkovní terasa, dětský koutek, zimní zahrada – to vše je vám k dispozici pro příjemné posezení s rodinou, či přáteli.
Vodňany, Jihočeský kraj

Kavárna v Království času Protivín

Příjemné posezení čeká na každého hosta v klidném prostředí kavárny, nebo na venkovní terase. Denně můžete ochutnat vynikající dezerty cukrářů z našeho regionu a kvalitní kávu z nedaleké pražírny.
Protivín, Jihočeský kraj