ÚvodKalendář akcíAkce pro dětiVzlet dětem – Swingové vzlétnutí
Swingové vzlétnutí
Akce pro děti

Vzlet dětem – Swingové vzlétnutí

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Řada vzdělávacích koncertů pro děti od 7 do 11 let ve Vzletu pokračuje.Nyní nás čekají swingové a jazzové melodie, při kterých se bude nejen zpívat a tančit.
Řada vzdělávacích koncertů pro děti od 7 do 11 let ve Vzletu pokračuje. Nyní nás čekají swingové a jazzové melodie, při kterých se bude nejen zpívat a tančit.  Dozvíte se třeba co má společného saxofon a kačer, čemu říkají hudebníci brzdná dráha a kdo je to improvizátor.

Těšit se můžete třeba i na legrační chrasticí nástroje vyrobené z domácích kuchyňských spotřebičů.
Účinkují: Ad hoc band Lukáše Jadrníčka a hosté

Před koncertem jsme si připravili workshop, při kterém si vyrobíte legrační bicí hudební nástroj místo bot, který potom využijete pro nácviku společného tance, protože rytmus swingu hýbe celým tělem! Workhop začíná v 15:30. 
 

Provozovatel

Vzlet

Holandská 669/1
101 00 Praha 10
Tel.:
+420 603 222 591
Email:
lucka@vzlet.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://vzlet.cz/
GPS:
50,069944 14,454831
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Cena

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 170 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Dobročinnej Blešák

Prodej stylového oblečeni na podporu neziskové organizace Nedoklubko. Akce se koná ve vršovické kavárně Vzlet, ve které si můžete vychutnat skvělou kávu, pivo a spoustu dalších drinků. Pro děti je připravena malá kreativní dílnička.
Praha 10, Praha

Art Happening – herecké dílny pro mládež z pražských Vršovic a okolí

Nepravidelné herecké dílny pro mládež od 11 do 18 let z pražských Vršovic a okolí pod vedením zkušených pedagogů a divadelních režisérů z divadelní školy Talent drama studio. Vhodné pro mladé tvořivce, kteří chtějí poznat a zkusit si jak vnímat, všímat si a pracovat s impulzy v herectví a divadle.
Praha 10, Praha

The Villa Summer Camp – Anglický příměstský tábor pro děti

The Villa Summer Camp je anglický tábor, který nabízí týden plný zábavy. Děti jsou tzv. ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu.
Praha 10, Praha

Mágové, démoni a strašidla staré Prahy

Večer, kdy se budete bát! Otomar Dvořák beseduje s Filipem Janem Zvolským.
Praha 10, Praha

Čarodějnická kuchyně

Čarodějka Katka vám odhalí magii a symboliku ingrediencí z vaší kuchyně.
Praha 10, Praha

Korso Krymská

Legendární pouliční festival Korso Krymská se koná poslední květnovou sobotu. Akce probíhá za podpory Městské části Praha 10, pro návštěvníky je zcela zdarma.
Praha 10, Praha

Koncert Marie Puttnerová a Marie Kieslowski

Zveme vás na výjimečný koncert dvou Marií, které spojuje mnohé.
Praha 10, Praha

Den dětí v Toulcově dvoře

Přijďte na Toulcův dvůr oslavit Den dětí. Čekají vás různé hry, staré, nové, tradiční i originální. Na posilněnou si můžete ve Zdravé jídelně dát něco dobrého a využít k relaxaci otevřený přírodní areál.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Vzlet ve Vršovicích

Galerie Vzlet je součástí nového kulturního centra ve Vršovicích. Můžete sem vyrazit na divadlo, koncert, výstavu, přednášku nebo s dětmi na pohádku. Bývalý vršovický biograf Vzlet otevřel galerií novou životní kapitolu.
Praha 10, Praha

Brejlando

Přeneste se na jeviště pražských divadel pomocí virtuální reality.
Praha 10, Praha

Talent drama studio – škola herectví, dramatiky, autorské tvorby a improvizace

Talent drama studio je studiem dramatiky, herectví, autorské tvorby a divadla pro děti, mládež a mladé dospělé z pražských Vršovic a okolí. Hlásíme se k autorskému pojetí studia herectví a divadla na Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU.
Praha 10, Praha

Husův sbor ve Vršovicích

Husův sbor ve Vršovicích je jedním z prvních objektů v Praze, který byl vybudován za použití metody předpjatého betonu.
Praha 10, Praha

Heroldovy sady – Rangherka

Jedná se o nejznámější park ve Vršovicích. Nachází se zde novorenesanční budova Vršovického zámečku, zvaná jako Rangherka.
Praha 10, Praha

Průvodce Prahou

Poznejte Prahu s profesionální průvodkyní s více jak 10letou praxí. Objevujte pražskou historii a architekturu, zajímavé výhledy, průchody a tajemná zákoutí včetně tipů na další procházky i kulturní akce.
Praha, Praha

Extreme-Archery – adrenalinová lukostřelba v centru Prahy

Jako první v ČR přináší Archery game moderní pojetí lukostřelby s certifikovanými molitanovými hroty. A to vše v exkluzivním prostoru přímo v centru Prahy. Extreme-Archery se svým pojetím vrací ke kořenům, kdy luk a šíp představoval jeden z nejspolehlivějších prostředků k vlastní obraně.
Praha 4, Praha

Lostrooms Exit room v reálném životě – úniková hra v Praze

Objevte zcela nový druh zábavy v Praze! Budete zamčeni v místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. Pouze svou dokonalou týmovou spoluprací otevřete v požadovaném časovém limitu 60 minut i poslední zámek vedoucí z pokoje ven.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Botanica Coffee Truck – království květin a kávy ve Vršovicích

Ve vnitrobloku jednoho z domů na Vršovickém náměstí naleznete příjemné spojení květinářství a kavárny. Ostatně omamná kávová vůně se line do širokého okolí a láká milovníky tohoto moku a krásných květin k návštěvě.
Praha 10, Praha

Café Jen ve Vršovicích

Populární sousedská kavárna, kam se místní s oblibou vydávají na snídani nebo víkendový brunch. Café Jen je proslulé spoustou domácích dobrot a výběrovou kávou z londýnských pražíren. V létě mají vždycky otevřenou krásnou zahrádku přímo na ulici.
Praha 10, Praha

Řízená zážitková restaurace Benjamin ve Vršovicích

Restaurace Benjamin obnovuje tradice. Je místem s neotřelou kuchyní, kde poznáte svého šéfkuchaře, místem, kde poznáte jeden druhého, místem kde se všichni zákazníci setkají u jednoho stolu a nechají se hýčkat chutěmi regionální české kuchyně.
Praha 10, Praha

Kro Vršovice

Kro Vršovice, to je bistro, kavárna i pekárna, kde servírují vše, co máte v Kro nejraději, od rána až do večera.
Praha 10, Praha

Café Sladkovský ve Vršovicích v Praze

Café Sladkovský je vršovická kavárna – bar – restaurace založená v roce 2010 na myšlence spojení dobré kuchyně a veřejných aktivit.
Praha, Praha

Restaurant Waldeska

Waldeska se zaměřuje na poctivou českou kuchyni. Nachází se v srdci Vršovic na Koh-i-nooru. Svůj název hrdě nese po jednom z nejvýznamnějších průmyslníků své doby, Jindřichu Waldesovi.
Praha 10, Praha

Pension Domov mládeže Jana

Penzion se nachází na Vinohradech, asi 2 km od centra Prahy.
Praha 10, Praha

Kavárna Café V lese

Kavárna s fotogalerií v salónku a hudebním klubem ve sklepení byla otevřena v srpnu 2010 na místě bývalé kavárny Shakespeare.
Praha 10, Praha