Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Výtvarné techniky pro děti – Kroužek na Palmovce
Akce pro děti

Výtvarné techniky pro děti – Kroužek na Palmovce

Výtvarné techniky – kreativita v práci s různými materiály pro děti od 4 do 6 let a pro děti od 7 do 11 let. Kroužek končí v květnu 2015.

Cílem kroužku je rozvíjet tvůrčí dovednosti dětí, jejich fantazii a kreativní myšlení. Děti se seznámí s různými výtvarnými a tvůrčími technikami, budou pracovat s různými materiály (látky, papír, korálky, kamínky, FIMO, modelovací hmota aj.) budou dekorovat předměty (květináče, textil, perníčky) nebo je přímo samy vyrábět (přívěsky, šperky, papírové modely atd.).

Středa 15:00–16:00 a 16:00–17:00, cena za pololetí včetně pomůcek: 760 Kč

Provozovatel

Kroužky na Palmovce

Na Žertvách 23
180 00 Praha 8
Tel.:
+420 602 629 446
Email:
info@krouzkynapal...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.krouzkynapalm...
GPS:
50,105063 14,477401
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Cena: 760 Kč

Poznámka:

Cena je za pololetí.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Kluziště Löwitův mlýn

Praha 8 připravila pro své obyvatele zimní kluziště u Löwitova mlýna. Bruslí se zde denně od 19. 11. 2022 do 19. 2. 2023.
Praha 8, Praha

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

Florbalové derby Bohemians vs. Sparta

Klokany čeká další těžká zkouška a to v utkání proti Spartě, kde změří své síly v boji o průběžné 4. místo.
Praha, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Vozejkmap – informace o bezbariérových místech v celé ČR

Webové rozhraní a mobilní aplikace pro chytré telefony nabízí mapu, navigaci a informace o bezbariérových místech v celé ČR i v zahraničí. Umožní vám si naplánovat cestu tak, abyste se nedostali do potíží a mohli cestovat samostatně.
Praha, Praha

Hrabalova zeď – vzpomínka na Bohumila Hrabala

Barevná koláž připomíná život a dílo jednoho z nejslavnějších českých spisovatelů Bohumila Hrabala. Autorkou díla je Tatiana Svatošová. Koláž najdete zdi objektu stanice metra Palmovka v ulici Na Hrázi.
Praha 8, Praha

Aquality – aqua aerobic, aqua kick box, aqua fitness v Praze i okolí

Účinné cvičení ve vodním prostředí v Praze a okolí pro všechny. Nabízíme pravidelné specifické cvičební programy ve vodním prostředí, kde každý najde pro sebe ten správný podle svých individuálních dispozic a osobních představ.
Praha 8, Praha

Sportovní centrum Palmovka

Vyzkoušejte lezení po stěně ve Sportovním centru Palmovka v Praze. Možnost využití velkého množství lezeckých kurzů, jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Oblíbené jsou i lezecké kroužky pro děti a mládež.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha

Alf & Bet

Řemeslná pekárna, pražírna a espresso bar v jednom! Praží se tu zrno pro sesterský EMA espresso bar, tým nadšenců peče kvasový chleba do famózních zapečených sendvičů, a jestli milujete ve zmíněných kavárnách buchty nebo skořicové šneky, věřte, že jsou právě odtud.
Praha 8, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha