Úvod > Kalendář akcí > Výtvarná soutěž pro děti na zámku v Duchcově

Výtvarná soutěž pro děti na zámku v Duchcově

Kdy 16. leden 2020 23:59 - 7. duben 2020 23:59 Historické a vojenské akce
Soutěž je určena pro děti mateřských škol a prvního i druhého stupně základních a uměleckých škol.

Správa zámku Duchcov vyhlašuje, v rámci tematického roku Valdštejnové - lvi ve službách císařů, výtvarnou soutěž pro děti, které rády malují, na téma Namaluj vlastní erb.

Valdštejnové měli ve svém erbu 4 lvy ve zlatomodrých polích. Zkus se zamyslet, jak by vypadal erb tvé rodiny, a svou představu přenes na papír. Kreativitě se meze nekladou.

Soutěž je určena pro děti mateřských škol a prvního i druhého stupně základních a uměleckých škol. Nejpovedenější výkresy ve formátu A3 a A2 (rozměry obrázků by neměly být větší než 70 x 100 cm), vytvořené libovolnou výtvarnou technikou, budou vyhodnoceny a oceněny věcnými či zážitkovými cenami a zároveň budou vystaveny v prostorách naproti zámecké pokladně po dobu konání stejnojmenné výstavy od 15. 4. 2020 do 31. 5. 2020.

Soutěžní výkresy mohou doručit rodiče nebo paní učitelky správě zámku až do úterý 7. 4. 2020, a to osobně přes všední dny od 7 do 15 hodin, nebo poštou na doručovací adresu státní zámek Duchcov, náměstí Republiky 9, 419 01 Duchcov.

Do soutěže budou zařazeny pouze výkresy označené jménem autora, kontaktními údaji rodičů nebo školy (doručovací adresa, e-mail, telefon) a názvem obrázku.

Výsledky soutěže budou vyhodnoceny v průběhu velikonočních svátků a následně vyhlášeny v místním tisku, na oficiálních webových stránkách zámku Duchcov a na Facebooku. Autoři vítězných výkresů si budou moci svou výhru vyzvednout v zámecké pokladně po dobu konání výstavy během otevírací doby zámku.

Všechny soutěžní výkresy si rodiče nebo paní učitelky mohou vyzvednout v zámecké pokladně po skončení výstavy, tj. od 2. 6. 2020 do 30. 6. 2020, a to opět v rámci otevírací doby zámku.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Čajovna a kavárna Pohoda v Duchcově

Čajovna a kavárna Pohoda v Duchcově

Duchcov, Severozápadní Čechy
AutoCamp Osek

AutoCamp Osek

Osek, Severozápadní Čechy
Lesní kavárna Kafáč

Lesní kavárna Kafáč

Bílina, Severozápadní Čechy
Autokemp Kyselka Bílina

Autokemp Kyselka Bílina

Bílina, Severozápadní Čechy