Úvod > Kalendář akcí > Výstava Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle

Výstava Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle

Kdy 5. únor 2019 8:30 - 10. březen 2019 16:00 Historické a vojenské akce
V památkové rezervaci Betlém v Hlinsku mohou zájemci od 5. února do 10. března navštívit zajímavou výstavu s názvem Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle.

Výstava představuje obrázky namalované dětmi základních škol, které reagovaly na výzvu autorů projektu „Neboj se a namaluj strach!“ Obrázky se tak hemží duchy, pavouky, hady …, tedy vším, čeho se děti bojí, podobně jako dospělí. Výstava byla inspirovaná knížkou pojmenovanou Neboj, neboj!, jež byla pokřtěna na sklonku loňského roku. Stejně jako tato knížka i výstava představuje fenomén strachu nikoli jako nepřítele, ale jako jednu ze čtyř lidských emocí, s níž je třeba v životě počítat. Pokud chcete zjistit, zda se více bojí děvčata nebo kluci, případně, zda se děti bojí tmy nebo cesty lesem, přijďte si výstavu prohlédnout.

 Výstavu naleznete v zajímavém prostředí Pickova domu v hlineckém Betlému, otevřena bude od úterý do tku v době od 8,30 do 16,00 hodin, v sobotu od 9,00 do 12,00 a neděli od 13,00 do 17,00 hodin.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hlinecký pivovar Rychtář

Hlinecký pivovar Rychtář

Hlinsko, Východní Čechy
Roubenka Melánka u Hlinska

Roubenka Melánka u Hlinska

Hlinsko, Východní Čechy
Hamerská krčma

Hamerská krčma

Hlinsko, Východní Čechy