ÚvodKalendář akcíVýstavyNa velikosti záleží

Datum začátku akce: 13.11.2024.

Doba trvání akce: "13. listopad 2024 18:18 – 30. listopad 2024 13:00".

Výstavy

Na velikosti záleží

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Výstavy v celé ČR.
Výstava drobných děl.
Beseder Gallery s potěšením oznamuje nadcházející výstavu „Na velikosti záleží“. Tato jedinečná výstava představí rozmanitou škálu drobných uměleckých děl deseti umělců žijících a tvořících v České republice. Výstava bude probíhat od 13.11. do 30.11. a bude zahájena vernisáží ve středu 13. 11. od 18:18 hod. Kurátorkou výstavy je Özlem Akim.

Cílem výstavy je oslavit působivost a kreativitu, kterou lze nalézt v uměleckých dílech menších rozměrů a zdůraznit intimní a osobní vazby, které tato díla podporují. Každé dílo vybízí diváky k bližšímu zapojení, zkoumání složitých detailů a jedinečných příběhů vytvořených umělci.

Ve světě, který často upřednostňuje velkolepost nám tato výstava připomíná, že i malá díla mohou mít hluboký význam a emocionální hloubku. Tato díla zpochybňují představu, že větší je vždy lepší, a ukazují sílu a dopad umění v jakékoli velikosti.

Výstava bude zahrnovat díla deseti talentovaných umělců:

Andy Allen

Barbora Dohnalová

Christophe Gilland

David Kolovratník

Hana Svobodová

Jana Palečková

Klára Sedlo

Özlem Akin

Radka Bodzewicz

Robert Carrithers

Součástí akce bude lehké občerstvení a možnost setkat se s představenými umělci. Zveme milovníky umění a komunitu, aby přišli oslavit krásu drobné tvorby.