Úvod > Kalendář akcí > Výstava, motoristický sraz, semináře a čtenářské auto roku

Výstava, motoristický sraz, semináře a čtenářské auto roku

Kdy 9. listopad 2019 9:00 - 17:00 Výstavy
Výstava nejzajímavějších motoristických novinek roku, motoristický sraz, kurzy bezpečného ovládání vlastního vozu, semináře se zkušenými redaktory a anketa čtenářské auto roku, to vše už 9.11. v areálu ÚAMK v Pardubicích. J
Pátý ročník „výročního dne MOTORVIZE“ bude ještě více významný než ostatní roky. Těšit se můžete na Fans Award, kterého se tentokrát budou účastnit nejen čtenáři MOTORVIZE.cz, Autohled.cz, #HORIZONTFULL a Expressauto.cz, ale i široká veřejnost.

V první řadě čeká všechny účastníky motoristický sraz, kde budou moci přijet ukázat své auto, prohlédnout si vystavená auta ostatních. Nebude chybět výstava nejžhavějších novinek z motoristického světa.
Exponáty budou veřejně přístupné pro prohlédnutí a každý bude moct exponáty hodnotit dle statického dojmu do ankety Čtenářské auto roku. I na místě bude možné se registrovat do „odborné poroty“ čtenářů, v rámci níž se vybraní budou moci zúčastnit plnohodnotného testování a rozhodnout o svém vítězi. Ponoří se na chvíli do kůže redaktora a ohodnotí auto dle hodnotících standardů. 

Zcela premiérově se sdružují odborníci a zkušení jezdci, aby pro vás přichystali i kurz bezpečného ovládání vlastního vozu. Vyzkoušíte si nouzové brzdění, úhybný manévr, jízdu zručnosti a najdete čistou stopu při průjezdu zatáčkou. 

A na závěr všechny čeká nejedna panelová diskuze se zkušenými redaktory na aktuální motoristická témata. Zástupci zúčastněných redakcí budou navíc připraveni odpovídat na všechny vaše dotazy a pomoci s téměř jakýmkoliv motoristickým tématem.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Minipivovar Arnošt v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy
Pivovar Pernštejn v Pardubicích

Pivovar Pernštejn v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy
Restaurace Bonté Pardubice

Restaurace Bonté Pardubice

Pardubice, Východní Čechy
Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy