Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Výstava Giganti v OC Šestka
Výstavy

Výstava Giganti v OC Šestka

Přijďte do OC Šestka v pražské Ruzyni zažít dobu ledovou na vlastní kůži a nahlédnout do světa prehistorických gigantů!
Přijďte si prohlédnout obrovské exponáty pravěkých zvířat ve fotorealistickém provedení, které vzbuzovaly zasloužený respekt ve svém širokém okolí.

Přímo v pasážích centra Šestka si prohlédněte gigantického mamuta, zápas o holý život veledaňka s hyenami, obrovské Megatherium, colodonta a nebo chvíli pobuďte ve společnosti dinornisů předchůdců dnešních pštrosů a obřích Castoroidesů.

Výstava je přístupná zcela zdarma a po dohodě je možná i prohlídka se školeným průvodcem. Pro objednání prohlídky s průvodcem prosím kontaktujte přímo správu centra info@oc-sestka.cz, minimální počet je 10 osob na prohlídku a prohlídky jsou možné po dohodě v pracovních dnech od 9 až 18 hodin.

Provozovatel

Obchodní centrum Šestka

Fajtlova 1090/1
161 00 Praha 6
Tel.:
+420 225 023 100
Tel.:
+420 225 023 111
Email:
info@oc-sestka.cz
GPS:
50,093491 14,290476
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Skleněné figurky vlastní výroby – workshop sklářky Jitky Havlíčkové

Jste tvořiví? A už jste zkusili vyrobit si něco ze skla? Tuto jedinečnou příležitost budete mít v sobotu 28. ledna od 10:00 do 17:00 v OC Šestka v pražské Ruzyni. Kreativní dílnu s výrobou skleněných korálků a figurek pro vás chystá umělkyně Jitka Havlíčková, která se věnuje sklu více než 20 let.
Praha 6, Praha

Artists based in Germany – vnímejte umění autorů tvořících v Německu

Uznávaní autoři současné německé výtvarné scény zdobí tento atypický výstavní prostor.
Praha 6, Praha

Maškarní ples v Řepích

Hraje skupina Motovidlo, soutěž o nejlepší masku, bohatá tombola.
Praha 17, Praha

Sladká odměna za vysvědčení v Lumina Parku

Zavítejte 31.1. do kouzelného Lumina Parku i s vysvědčením a odměna vás nemine! Po jeho předložení na děti čeká odměna v podobě horké čokolády zdarma.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Muzeum her v OC Šestka

Více než 300 her na téměř 200 unikátních herních zařízeních, vše k vyzkoušení.
Praha 6, Praha

Indoor-cycling ve fitcentru Gymstory v OC Šestka

Přírodní scenérie v podobě horských horizontů francouzských Alp nebo pláží v Miami, neopakovatelná atmosféra při každé lekci, perfektní vzduchotechnika a jedinečná technologie, kterou u nás jinde nenajdete. V OC Šestka ve fitcentru Gymstory si můžete zajezdit na kole na lekcích indoor-cyclingu.
Praha 6, Praha

Kryokomora v OC Šestka – mrazivá terapie pro imunitu, omlazení i dobrou náladu

Už jste byli v mínus 130 stupních Celsia? Pro někoho nemožné, pro jiné zase způsob, jak podpořit regeneraci svalů a kloubů, imunitu, hubnutí, omlazení i psychiku. Zkuste kryokomoru.
Praha 6, Praha

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2

Najděte si chvilku a navštivte vyhlídkovou terasu, kde uvidíte letadla jako na dlani. Odměněni budete nevšedním pohledem na letištní plochu a letadla na ní.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Budweiser Budvar a Kavárna Caffè l’attesa – odpočinek na letišti

Na dohled obou letištních terminálů letiště v Praze Ruzyni můžete využít chvilky posezení v Restaurantu Budweiser Budvar nebo ve vedlejší Kavárně Caffè l’attesa. Obě zařízení nabízí služby pro pohodlné cestování – wifi free a obrazovka s odlety a přílety všech leteckých spojů.
Praha 6, Praha

Penzion Větrný mlýn – ubytování v Praze

Vyražte na výlet do Prahy a ubytujte se v krásném penzionu Větrný mlýn. Příjemné a klidné prostředí, bohatá snídaně, dobré spojení do centra města. Ubytování v Praze nemusí být jen v činžáku – objevte Penzion Větrný mlýn – ubytování v klidné části Praha 6.
Praha 6, Praha

Restaurace Dívčí skok v Šárce

Restaurace Dívčí skok se nachází nedaleko koupaliště Divoká Šárka, zhruba na půl cesty od konečné tramvaje na Evropské a Jenerálkou. V nabídce je jednoduché občerstvení a alkoholické i nealkoholické nápoje.
Praha 6, Praha

Pivovar Liboc u Divoké Šárky

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepuje se zde především pivo, které pro vás sládci vaří od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé ze svrchně i spodně kvašených piv bez filtrace a pasterizace!
Praha 6, Praha