!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Velká cesta napříč Asií

Velká cesta napříč Asií

Kdy 8. leden 2020 9:00 - 28. únor 2020 17:00 Výstavy
Zveme na výstavu fotografií Jolany Sedláčkové s názvem Velká cesta napříč Asií, která bude k vidění v TIC Panského dvora od 8. ledna až do konce února.
7 měsíců na cestě, 2 lidi a 1 auto, 23 zemí Asie a Evropy, přes 63 tisíc kilometrů na trase Jihlava (CZ) – Magadan (RUS).

Cesta o hledání úžasných míst, o svobodě a volnosti, o neobyčejných setkáních s obyčejnými lidmi. Přes Balkán, Turecko a zasněžený Kavkaz jsme se dostali do Íránu, země, která předčila všechny naše představy, okouzlila nás a přirostla nám k srdci. Po Hedvábné stezce jsme putovali až do závratných výšek velehor Střední Asie. Vydali jsme se také do Mongolska, země koní, pastevců a těch nejhorších silnic. A nakonec na nás čekala závěrečná výzva, nechvalně proslulá Cesta kostí a jízda přes Sibiř, kterou tou dobou už zasypával první sníh… Jak to všechno dopadlo? Jaké je to vydat se na velkou cestu? A jak člověka taková cesta změní?
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí