Úvod > Kalendář akcí > Vysočinou s Igráčkem
Vysočinou s Igráčkem
">
1.6.
20.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Vysočinou s Igráčkem

Kdy 1. červen 2021 – 20. srpen 2021
Jsme Mařenka a Jiřík a jsme vašimi průvodci Vysočinou. Zveme vás na výlety, ukazujeme vám ta nejlepší místa, nabízíme parádní zážitky. A od 1. června s námi můžete soutěžit o parádní ceny.
Soutěžte o 100 vstupenek pro 3 osoby na Igráčkův festival plný zábavy, který proběhne 28. srpna v Outdoor resortu v Březová na Třebíčsku. Čekají tam na vás soutěže, hry, ceny a losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko a na Šiklově mlýně.

Navštiv v období od 1. června do 20. srpna alespoň 9 dětských turistických cílů (vybírej z našeho seznamu) a pořiď na místě fotografii s postavičkou Igráčka. Místo na snímku musí být rozpoznatelné. Devět fotografií z devíti různých míst přidej do jednoho příspěvku, a ten zveřejni na svém Instagramu či pošli soukromou zprávou na Facebook stránku Vysočina Tourism (@vysocinaregion). Soutěžní příspěvek musí být označen #vysocinousigrackem a @vysocinaregion a musí obsahovat všech devět fotografií. Každý soutěžící se může zapojit do hry jen jedním příspěvkem. Slosování soutěžních fotokoláží se uskuteční 23. 8. 2021.

Seznam dětských turistických cílů
Spousta zábavy s Igráčkem bude celé léto. Na děti čeká deset víkendů plných her, třeba v pelhřimovském muzeu rekordů, v Krátké ve Žďárských vrších, v jihlavské zoo, na hradě v Ledči n. S., v třebíčském Alternátoru či na Roštejně. V Březové pak bude opět losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko nebo na Šiklově mlýně.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí