Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Flea Market
Flea Market
Akce pro děti

Flea Market

Tak trochu jiný blešák. V samotném srdci industriální Dolních Vítkovic v Ostravě navíc v prostoru bývalého plynojemu, dnešní multifunkční auly Gong se chystá vůbec poprvé tak trochu jiný blešák!

Tak trochu jiný blešák. V samotném srdci ostravských industriálních Dolních Vítkovic v prostorách bývalého plynojemu, dnešní multifunkční auly Gong, se chystá vůbec poprvé tak trochu jiný blešák!
 
Nechte se ovanout vintage atmosférou, nakupujte, smlouvejte, anebo jen tak brouzdejte kolem sběratelských předmětů, šperků a starožitností, které jinde nenajdete!
A pokud máte doma poklady, které je vám líto vyhodit, přineste je taky.

Registrujte se na a neminou vás tyto výhody: uplatnění slevy do Světa techniky, možnost parkování v areálu a gastro za přátelskou cenu. Vystavovat je možné sběratelské kousky jako mince, medaile, známky, starožitnosti, militaria, pohlednice, odznaky, karty, staré knihy, fotoaparáty, menší hodiny a hodinky, hračky (panenky, vláčky, autíčka), sklo, porcelán, vázy případně jiné kuriozity. Rezervujte si své místo na našem e-shopu.

Zajímavostí této akce bude také unikátní výstava "Kancelář 19. a 20. století".

Vstupné pro nakupující je symbolických 20 Kč, pro děti do 15 let zdarma. Vstupenka se dá zakoupit pouze na místě.

Vstupné je 20 Kč (po předložení vstupenky Flea Marketu získáte slevu 10 % do Světa techniky), děti do 15 let mají vstup ZDARMA!

Dopřejte věcem druhý život, podpořte svoje město, komunitu a přijďte strávit příjemný den v areálu Národní kulturní památky!“
 

Provozovatel

Malý svět techniky U6

Ruská 2994/18
703 00 Ostrava
Tel.:
+420 726 902 597
Tel.:
+420 720 976 694
Email:
recepce.u6@vitkov...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.dolnivitkovic...
GPS:
49,814759 18,266147
 
Region:
Moravskoslezský kraj
Oblast:
Ostrava a okolí
Město:
Ostrava
Tipy na výlet:
Ostrava a okolí
 

Vstupné

Cena: 20 Kč

Snížená cena: zdarma

Rodinné vstupné: zdarma

Poznámka:Vstupné je 20 Kč (po předložení vstupenky Flea Marketu získáte slevu 10 % Kč do Světa techniky), děti do 15 let mají vstup ZDARMA!

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tata Bojs & JFO

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na odložené termíny (20. 10. 2020 a 13. 4. 2021).
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tata Bojs & JFO

Na tento koncert platí i vstupenky zakoupené na odložené termíny (20. 10. 2020 a 13. 4. 2021).
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Budova radnice ve Vítkovicích

Neogotická stavba vídeňského architekta Maxe von Ferstela je jednou z dominant náměstí. Budova je postavena z režného zdiva a v tzv. vítkovickém stylu, s novogotickými, novorenesančními, barokními a románskými prvky.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Kostel sv. Pavla ve Vítkovicích

Neogotická stavba podle návrhu Augusta Kirsteina je dominantou náměstí. Původně byla postavena nejdříve věž, ke které byl v letech 1883 – 1886 přistavěn trojlodní chrám. Z věže kostela zní zvuk tří zvonů z vítkovické lité oceli.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Nemocnice v Ostravě – Vítkovicích – první závodní nemocnice v Rakousku-Uhersku

Byla založena roku 1853 jako první závodní nemocnice v rakousko-uherském mocnářství a zřejmě i v Evropě. V čele stál vysokoškolsky vzdělaný lékař Dr. Maxmilián Munk, který zde působil 41 let. Nemocnice měla vysokou úroveň a vyhledávaná byla i mezi mimozávodními lidmi.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Dělnické kolonie v Ostravě – Vítkovicích

Vítkovice, jedna z městských částí dnešní Ostravy, jsou ukázkou toho, jaké změny přinesla průmyslová revoluce. Výrobou železa se z malé vesnice stalo průmyslové centrum a to znamenalo vznik dělnické kolonie, kostela, radnice, tržnice, hospod a škol…
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Veronika Ostrava – Vítkovice

Hotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Kavárna Starbucks v Ostravě

Kavárny Starbuck se staly majákem pro milovníky kávy po celém světě. Proč si vybrali právě Starbucks? Protože vědí, že zde vždy naleznou upřímné jednání, příjemnou atmosféru a fantastický šálek dokonale pražené a skvěle připravené kávy.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Restaurace Roxbery

Roxbery je restaurace s mezinárodní kuchyní, kde si každý gurmán může najít v naší nabídce to, co právě jej zaujme.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Cokafe Dolní Vítkovice

Areál ostravských Dolních Vítkovic skrývá kavárnu, pražírnu a cukrárnu Cokafe.
Ostrava, Moravskoslezský kraj