Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Výroba gelových svíček – kurz v Brně
Lidová řemesla a trhy

Výroba gelových svíček – kurz v Brně

Plamínek svíčky odjakživa evokuje rodinnou pohodu a a navozuje slavnostní, až tajemnou atmosféru. Pojďme si spolu vyrobit originální gelovou svíčku, kterou si nadekorujete přesně podle svých představ a vkusu.
Plamínek svíčky odjakživa evokuje rodinnou pohodu a a navozuje slavnostní, až tajemnou atmosféru. Ne nadarmo rádi využíváme svíčky jako dekoraci třeba při romantické večeři nebo je zapalujeme na štědrovečerním stole. Pojďme si spolu vyrobit originální gelovou svíčku, kterou si nadekorujete přesně podle svých představ a také účelu, za jakým má být použita.

Gelové svíčky jsou velice krásnou a moderní alternativou klasických voskových svíček. Při výrobě tohoto typu svíček můžeme dát velký prostor naší fantazii. Do skleněné nádoby přidáme různé dekorační předměty (mušle, květy, přírodniny, koření, kamínky, dekorační písek apod.), které následně zalijeme gelem odpovídající barvy. Svíčka může být doplněna i voňavou esencí.

Pro zájemce nabízíme také alternativu v podobě decoupage zdobení voskových nepolévaných svíček, máme připraveno mnoho různých ubrousků s vánoční tématikou a na dozdobení mašle, stuhy a drobné vánoční dekorace.

Co se naučíte:
V tomto kurzu se naučíme vyrobit si netradiční bytový doplněk v podobě gelové svíčky a ukážeme si také, jak lze dekorovat klasické voskové nepolévané svíčky.

Co si odnesete:
Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální vlastnoručně vyrobenou či dekorovanou svíčku, která bude zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako milý vánoční dárek pro své blízké a přátele.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 hodiny.

Provozovatel

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život

Moravské nám. 13
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 603 965 929
Email:
info@pohyblivysva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pohyblivysvat...
GPS:
49,199889 16,606048
 
 

Vstupné

Cena: 360 Kč

Poznámka:V ceně kurzu je práce lektora a veškerý potřebný materiál i pomůcky. Během kurzu je možné si na místě dokoupit další předměty k dekorování. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor 2023

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru pozdního jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky vyrazíte v sobotu 20. května z Velkých Pavlovic objevovat Modré hory.
Brno, Jihomoravský kraj

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka 2023

První červnovou sobotu můžete na kole nebo pěšky objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Brno, Jihomoravský kraj

Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska 2023

Třetí červencovou sobotu vás na Mikulovsku čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli
Brno, Jihomoravský kraj

Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně

Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidí návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Jízda trvá minimálně pět minut.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Brno šije – kurzy šití

Nebaví vás fast fashion z řetězců? Jste kreativní a myslíte, že sami byste se oblékli lépe? Přesto jste to nikdy nezkusili? Třeba jen potřebujete sdílenou šicí dílnu! Máme prostory, šicí stroje, know-how i kávovar – stačí, když za námi přijdete.
Brno, Jihomoravský kraj

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Městské divadlo Brno s hudební a činoherní scénou

Ve dvou divadelních domech Městského divadla Brno působí celkem tři divadelní soubory. Divadlo disponuje činoherní a hudební scénou.
Brno, Jihomoravský kraj

Janáčkovo divadlo – operní a baletní scéna Národního divadla v Brně

​Monumentální budova Janáčkova divadla v Brně, zčásti obklopená městským parkem, určená především pro velká operní a baletní představení klasického i moderního repertoáru, byla slavnostně otevřena 2. října 1965.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna s cukrárnou Kolbaba v Brně

Historie cukrárny Kolbaba sahá až do 30. let 20. století a už tehdy se podnik těšil velké oblibě. Cukrárna nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a raritu mezi dortíky – dort Pohádka podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby.
Brno, Jihomoravský kraj

Champagne Garden Bar v Brně

Champagne Garden Bar nabízí stále nejen více než 140 druhů rumu, ale nově i výběr z originálních šampaňských vín. V nabídce nechybějí ani alko a nealko míchané nápoje.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Continental Brno

Výškový hotel Continental stojí na půdorysu písmene Y v místě, kde býval rodný dům Adolfa Loose. Stavba ke příkladem bruselského architektonického stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinařská oblast Čechy

Víno je u nás doménou hlavně na jižní Moravě, ale prozkoumat vinařské Čechy, česká vína a vše, co se kolem nich točí, stojí za to. A přišli na to i samotní vinaři, kteří se ochotně otevírají zájemcům o vinařkou turistiku. Vinařství v Čechám má nejen rostoucí kvalitu, ale i mnohosetletou tradici.
Brno, Jihomoravský kraj