Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Vyrob si adventní věnec v zoo Chleby
Lidová řemesla a trhy

Vyrob si adventní věnec v zoo Chleby

Užijte si rodinnou pohodu v zoo a odneste si vlastnoručně vyrobený věnec, který zkrášlí váš domov po celý adventní čas. Jedlové chvojí vše provodní a vydrží dlouho čerstvé.
Veškerý materiál pro tvoření je k dispozici (slámové korpusy,  jedlové chvojí, velké množství barevných variací, přírodních i umělých přízdob, stuh a svíček). Začátečníkům pomůžeme. Akce je vhodná pro celé rodiny.V ceně je zahrnutý kompletní materiál i pomůcky pro výrobu věnce, drobné pohoštění, vstup do ekocentra pro rodinu (max. 4 osoby na jeden stůl), zdobení zvířátkových perníčků, teplé nápoje.

Rezervace je nutná na: tel. 702 186 910, emailu lektor@zoochleby.cz nebo pomocí webového formuláře.

Provozovatel

Zoo Chleby

V. Otty 1
289 31 Chleby
Tel.:
+420 702 186 910
Email:
lektor@zoochleby.cz
Email:
info@zoochleby.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.zoochleby.cz
GPS:
50,221181 15,097404
 
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

Rodinné vstupné: 400 Kč

Poznámka:Veškerý materiál a pomůcky v ceně, vstup pro rodinu do ekocentra (max. 4 osoby na jeden stůl), drobné pohoštění, teplé nápoje, zdobení zvířátkových perníčků.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Čerti v zoo Chleby

Velvyslanci pekla se už chystají na tradiční obhlídku pozemského světa a kontrolu hříšníků. Ať máte doma zlatíčko nebo pořádného zlobivce, přijďte k nám do zoo Chleby!
Chleby, Středočeský kraj

Lodě na Labi 2023

Setkání milovníků lodí, vodního turismu a vodních sportů, místo konání břeh Labe v Nymburce – strategické místo na páteřní Labské cyklostezce Labská louka – Kolín – Poděbrady – Nymburk – Hamburg.
Nymburk, Středočeský kraj

Postel, hospoda, kostel – Zbigniew Czendlik

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného… podané humorem jemu vlastním, kdy některé z nich jsou zaznamenané ve stejnojmenné knize a další přinesl život posléze, od jejího vydání.
Nymburk, Středočeský kraj

Vá+noční orienťák 2022

Příjďte si zkusit orientační běh do vánočních Poděbrad! Klub Běhej Poděbrady vás zve na tradiční zimní závod.
Poděbrady, Středočeský kraj

Zoo Chleby – první zoologická zahrada ve Středočeském kraji

Zoologická zahrada chová ohrožené druhy zvířat, pořádá výchovně-vzdělávací a vědecké činnosti a působí jako záchranné centrum pro živočichy. Zoo Chleby je ideálním cílem pro výlety s dětmi.
Chleby, Středočeský kraj

Rozhledna Romanka nedaleko Nymburka

Romanka u Hrubého Jeseníku neleží, jak by mohl název napovídat, v nejvyšším moravském pohoří, ale nedaleko Nymburka. Jedná se o jednu z nejníže položených rozhleden v České republice.
Oskořínek, Středočeský kraj

Naučná stezka v obci Netřebice – Po stopách víly Netřebky

Naučná stezka se šesti zastaveními a vyprávěním o osadě Havraň, bývalé řepařské drážce, někdejšímu největšímu rybníku v Čechách Blatu, lipách, umrlčí cestě i kouzelné kapličce. Obec Netřebice leží nedaleko Nymburku a trasu i s dětmi projdete za hodinu.
Netřebice, Středočeský kraj

Expozice Bohumila Hrabala ve Vlastivědném muzeu Nymburk

Muzeum v Nymburku je zavřené. Vlastivědné muzeum Nymburk je od 1. července 2019 dlouhodobě uzavřeno z důvodu rekonstrukce.
Nymburk, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Charlie’s Coffee & Garden

Manželé Dominika a Karel Palmovi dělali každý něco jiného. Karel byl více než zdatný český kanoista, ale když dostal do rukou rodinný domek v nejvíc romantické uličce Malé Valy, které stojí na místě bývalé opukové hradby, udělal z pádla věšák své krásné kavárny.
Nymburk, Středočeský kraj

Hrabalův Postřižinský pivovárek

Pivovar Nymburk, Bohumil Hrabal a Postřižiny patří neodmyslitelně k sobě. Známý spisovatel Bohumil Hrabal žil v Pivovaru Nymburk v letech 1919-1947. Život v pivovaru popsal ve své knize Postřižiny. Název Postřižinské pivo dal nymburskému pivu sám mistr.
Nymburk, Středočeský kraj

Andy's Cakes

Zakázková výrobna moderních narozeninových a svatebních dortů, lahodných makronek a dalších laskomin.
Poděbrady, Středočeský kraj

Apartmán Lacron v Poděbradech

Apartmán na kolonádě s výhledem do zeleně a na hlavní vřídlo.
Poděbrady, Středočeský kraj