!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoční vyhlídkové kolo ve Zlíně – výhled na vánoční strom a zimní město
Vánoční vyhlídkové kolo ve Zlíně - výhled na vánoční strom a zimní město
"> "> "> "> "> ">
26.11.
23.12.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Vánoční vyhlídkové kolo ve Zlíně – výhled na vánoční strom a zimní město

  • 26. listopad 2021 10:0023. prosinec 2021 20:00
Předvánoční atmosféru ve Zlíně zpříjemňuje lidem od 26. listopadu do 23. prosince 2021 vyhlídkové vánoční kolo. V souladu s nařízením vlády je jeho provoz možný, vztahují se na ně podmínky pro ski areály a lanovky.
Vánoční kolo narozdíl od stánků může v souladu s nařízením vlády zůstat v provozu. Vstup na ně je, stejně jako v případě ski areálů a lanovek, pod které tato atrakce ze zákona spadá, omezen na návštěvníky očkované nebo po prodělaném covidu. Výjimku mají děti: do 12 let nemusí předkládat žádné potvrzení, od 12 do 18 let se také mohou prokázat PCR testem.

Vánoční kolo má být v provozu denně od 11 do 20 hodin do 23. prosince, jeho provozovatel zde zajišťuje veškeré potřebné podmínky včetně pravidelné dezinfekce kabinek.

Občerstvení budou nabízet venkovní zahrádky zdejších gastro podniků s výdejními okénky. Na místě zůstává také rozsvícený vánoční strom a v obchodní pasáži Ježíškova pošta, s níž mohou děti i dospělí soutěžit o tři desítky hodnotných cen

Vyhlídkové kolo s dvěma desítkami kabinek je vysoké zhruba 25 metrů, svezení v něm trvá 3 až 5 minut. Z kabinek v nejvyšším bodě se nabízí výhled nejen na celé náměstí s typickými baťovskými dominantami v čele s „mrakodrapem“ a Obchodním domem, ale je z něj vidět i osvětlené městské ulice, sídliště Jižní Svahy a další vzdálenější části města. Svezení stojí 100 Kč za osobu, děti do výšky 100 cm nebo do 3 let mají vstup zdarma, stejně jako držitelé průkazu ZTP.
Zobrazit více

Provozovatel

Obchodní dům

náměstí Práce 2523
760 01 Zlín
WWW:
https://www.obcho...
GPS:
49,222461 17,662173
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí