Úvod > Kalendář akcí > Vyhlášeny ceny Tourfilm na veletrhu Holiday World v Letňanech
Vyhlášeny ceny Tourfilm na veletrhu Holiday World v Letňanech
"> "> ">
14.2.
+ Přidat foto

Vyhlášeny ceny Tourfilm na veletrhu Holiday World v Letňanech

Kdy 14. únor 2020 14:30 - 15:30 Společenské akce
Nejstarší mezinárodní festival filmů s cestovatelskou tématikou na světě – Tourfilm/TourRegionFilm změnil svou podobu. Nejlepší spoty, dokumenty, amatérský filmy i webové stránky s tematikou cestování vyhlásí v pátek 14. 2. od 14:30 v rámci veletrhu Holiday World.
Pořadatel, jímž je agentura CzechTourism, zachovala v rámci soutěže tu část, která propaguje regiony České republiky. Páteční hodinový program nabídne diskuzi s vítězi v jednotlivých kategoriích a ukázky z těch nejlepších spotů/dokumentů. Agentura následně vítěze jednotlivých kategorií podpoří i marketingově.  

Program poběží na hlavním pódiu a pro všechny návštěvníky veletrhu bude přístupný zdarma.

V porotě Tourfilmu letos zasednuli jeho bývalý programový ředitel Jiří Králík, bývalý šéfredaktor Redakce zpravodajství České televize Karel Novák, zakladatelka a spolumajitelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová a odborný redaktor TTG Czech Petr Bílek. Porota kromě čtyř hlavních kategorií udělila také cenu poroty – z vítězů v jednotlivých kategorií vybrala toho, jehož produkt může nejefektivněji ovlivnit příjezdovost do dané destinace.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 2. 2020