Úvod > Kalendář akcí > Východočeské divadlo Pardubice na vyhlídce hradu Kunětická hora

Východočeské divadlo Pardubice na vyhlídce hradu Kunětická hora

Kdy 24. květen 2019 20:30 - 30. červen 2019 23:00 Hudební a divadelní akce
Koncem května se herci Východočeského divadla Pardubice opět po roce přestěhovali na víkendy na vyhlídku hradu Kunětická hora, kde letos odehrají Krásku a zvíře a Krále jelenem. Hlediště s více než šesti sty místy čeká na vás. Přijďte si i vy užít magické večery pod hvězdami!
Východočeské divadlo Pardubice můžete již od roku 2001 vždy koncem sezóny vídat také na hradě Kunětická hora, od roku 2008 působí na vyhlídce hradu. Představení mají vždy jedinečnou atmosféru a kulisa hradu je jejich perfektním doplněním. V letošním roce tady můžete vidět krásnou výpravnou pohádku Kráska a zvíře a bláznivou komedii Král jelenem.

Kráska a zvíře je tajemný pohádkový příběh o dobru, zlu a zázraku lásky s hudbou a písněmi úspěšného zpěváka a skladatele Michala Hrůzy. Na Kunětické hoře uvidíte o víkendech od 24. května do 15. června.

Král jelenem je bláznivě pohádková veselohra o lásce, zášti, touze po moci, chamtivosti a jiném lidském dychtění. Na Kunětické hoře uvidíte o víkendech od 21. června do 30. června.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 6. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

Ráby, Východní Čechy
Autokemp Cihelna Pardubice

Autokemp Cihelna Pardubice

Pardubice, Východní Čechy