Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Východní Morava, to bude Plíhal, Filipová i Čtvrtníček
Společenské akce

Východní Morava, to bude Plíhal, Filipová i Čtvrtníček

Atraktivní nabídku pro volné chvíle má na příští dny Východní Morava. Stačí si jen vybrat.
Známý písničkář Karel Plíhal vystoupí ve středu 19. března v Domě kultury ve Vsetíně. Koncert s názvem Vzduchoprázdniny začne ve velkém sále v 19 hodin.

Také v letošním roce bude hotel Baltaci ve Zlíně pořádat Svátky hudby. Jako první v nich vystoupí Jazzové trio Emila Viklického, koncert se uskuteční ve středu 19. března v 19 hodin. Vstupné stojí 190 Kč.

V T klubu v Rožnově pod Radhoštěm vystoupí ve čtvrtek 20. března Jiří Černý, jeden z nejrespektovanějších hudebních publicistů. Ve svém Rockování bude povídat o hudbě, politice, zajímavých lidech, odpovídat na dotazy a hrát skladby na přání. Rockování začne v 19 hodin. Vstupné stojí v předprodeji 100 Kč, na místě 130 Kč, studenti zaplatí 60 Kč.

V Domě kultury v Uherském Brodě vystoupí v pátek 21. března oblíbená zpěvačka Lenka Filipová se svou kapelou. Koncert začne v 19 hodin a zazní i hity jako Zamilovaná, Věnování, Prý se tomu říká láska a další.

V luhačovickém Spa & Wellness hotel Alexandria vystoupí v pátek Petra Fúriková band. V programu, který začne v 19:30, zazní písně Zuzany Navarové, šansony a jazzové standardy.

Muzeum Kroměřížska v Kroměříži zve v sobotu 22. března na Zvířátkovou dílnu. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vyrobit zvířátka z různých materiálů a pomocí nejrůznějších výtvarných technik. Vstupné na akci stojí 40 Kč.

Rodinné centrum Knoflík zve v sobotu na akci Přivítejme jaro bubnováním, která začne v 9:30 v malé tělocvičně Základní školy Bratrství Čechů a Slováků v Bystřici pod Hostýnem. Nabídne nevšední zážitek při rytmu afrických bubnů a jiných rytmických nástrojů. Vstupné je 70 Kč dospělí a 50 Kč děti.

V Kulturním zařízení Pálenice v Kunovicích u Uherského Hradiště chystají na sobotu VII. Tradiční jubilejní reprezentační maškarní Ples vesmíru. Uvádět ho bude také oblíbený herec, muzikant a recesista Petr Čtvrtníček, v bohatém programu zahrají mimo jiné i Broky Františka Kanečka. Ples začne v 19 hodin.

V neděli 23. března je možné jít s dětmi na akci Malovásek – Pirátská loď do Kina Hvězda v Uherském Hradišti. Stavět se budou pirátské lodě a to i s piráty a pirátkami na palubě. Malovásek začne v 14:30.

V Kongresovém centru ve Zlíně bude v neděli od 15:30 k vidění dětský muzikál Čert a Káči. Bude o tom, že peklo může být i v pekle. Vstupné stojí 140 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

Středisko volného času TYMY v Holešově – Všetulích zahájilo Taneční polepšovnu, tedy taneční pro dospělé. Konat se bude každou neděli od 17 hodin. Zájemci se mohou hlásit na tel. 734 358 563. 

Provozovatel

SVČ TYMY

Sokolská 70
769 01 Holešov
Tel.:
+420 573 396 928
Email:
vsetuly@centrum.cz
WWW:
www.vychodni-mora...
GPS:
49,327445 17,556812
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Kroměřížsko
Město:
Holešov
Tipy na výlet:
Holešov a okolí
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Betlémy za sklem – výstava betlémů a andělů na zámku Holešov

Vánoční výstava v holešovském zámku. V Galerii za sklem na nádvoří představí práce současných i již nežijících moravských řezbářů.
Holešov, Zlínský kraj

Koncert Václava Hudečka v Hranicích

Vánoční zámecky laděný koncert Václava Hudečka a Martina Hrocha se bude konat v pondělí 5. prosince v 18:00 hodin ve dvoraně hranického zámku.
Hranice, Olomoucký kraj

Sv. Silvestr na Svatém Hostýnu

Hostýn je se svou mariánskou svatyní (Basilica minor) nejnavštěvovanějším poutním místem na Moravě a po Velehradě také nejpamátnějším.Sv. Silvestr – dopoledne program bohoslužeb,živý betlém a až do půlnoci večerní bohoslužby.
Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj

Vánoce na Arcibiskupském zámku v Kroměříži

Od 26. 11. do 18.12. pořádáme adventní prohlídky vyzdobenými Reprezentačními sály – celkem osm sálů bude vyzdobeno v duchu konkrétního svátku. Květinové vazby a dekorace tak budou symbolizovat např. odkaz sv. Ondřeje, sv. Barbory či sv. Lucie.
Kroměříž, Zlínský kraj

Morie – solná jeskyně Holešov

Přijdte si odpočinout a relaxovat na jedinečné, zdraví prospěšné místo pro celou rodinu. Solná jesykně Holešov nabízí jedinečné mikroklima srovnatelné s tím mořským.
Holešov, Zlínský kraj

Černá kaple v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Holešově

Unikátní Černá kaple v Chrámu Nanebevzetí Panny Marie byla postavena nad hrobkou rodu Rottalů a patří k nejvýznamnějším holešovským kulturním památkám. Černou se nazývá proto, že tato barva v kontrastech převládá při výzdobě, jež je kombinací imitovaného černého a šedého mramoru stěn.
Holešov, Zlínský kraj

Malé muzeum kovářství v Zemanově kovárně v Holešově

V zámecké Zemanově kovárně v Holešově je otevřená nová expozice Malého muzea kovářství. Prohlídka muzea se skládá ze tří odlišných částí, ve kterých se návštěvníci dozvědí něco z historie kovárny, dále o tradici kovářství v Holešově a prohlédnou si i předměty lidové kultury dvou sousedících regionů.
Holešov, Zlínský kraj

Městské muzeum a galerie Holešov

Městské muzeum a galerie v Holešově pečuje o cca 12 502 sbírkových předmětů především z oblasti historie, etnografie, archeologie a výtvarného umění, většinou pocházejících z území mikroregionu Holešovsko.
Holešov, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel & Restaurant Tacl v Holešově

Stylový Hotel Tacl je koncipován velmi moderně, přesto s klasickým designem a nabízí vysoký standard ubytování za přijatelné ceny. Svou komplexností, designem a historií je hotel a restaurant Tacl jedinečný objekt v Holešově.
Holešov, Zlínský kraj

Tacl restaurant Holešov

Ochutnejte skvělé jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, vyberte si ze široké nabídky točených piv, rumů a vín.
Holešov, Zlínský kraj

Restaurace U Černé Kaple Holešov

Víceúrovňová restaurace se stylovou vinárnou, která vám nabízí příjemné posezení s širokým výběrem jídel a pizz připravovaných na špičkové úrovni.
Holešov, Zlínský kraj

Restaurace V Podzámčí v Holešově

Dům, v němž sídlí restaurace, je kulturní památkou města Holešov. Jedná se o barokní měšťanský dům z první třetiny 18. století na starším základě s architektonicky značně náročnou fasádou.
Holešov, Zlínský kraj