Úvod > Kalendář akcí > Vybarvený běh v Kroměříži
Sportovní akce

Vybarvený běh v Kroměříži

Barvy, barvy, barvy… Cílem akce je pořádně se vybarvit, úkolem běžců je v průběhu absolvování trati nanést na sebe i kolem běžící co nejvíce barev. Těšit se můžete také na koncert Tata Bojs a Barbory Polákové.
Nezávodí se, neměří se čas. Vítězem bude každý, kdo se pobaví. A protažení těla při běhu se v tomto případě chápe jako příjemná nadstavba. A třeba se Vybarvený běh stane začátkem běžecké životní etapy některých účastníků, impulsem ke změně životního stylu a přístupu ke zdravému pohybu…

Datum: 4. 6. 2022
Místo: Velké náměstí, Kroměříž
 
Účastníci
Startovat ve Vybarveném běhu může každý zájemce. Je třeba, aby se co nejdříve zaregistroval a zaplatil startovné. Zúčastnit se mohou i děti, ovšem mladší než desetileté musí běžet v doprovodu osoby starší 18 let, která za ně přebírá odpovědnost. Běžet mohou i rodiče s dětmi v kočárcích a různých vozítkách, ovšem měli by pamatovat na to, že v průběhu akce se budou házet práškové barvy, které – byť jsou zdravotně nezávadné a vypratelné – mohou malým dětem působit problémy a z kočárků či potahů nosítek, sedaček apod. nemusí jít vždy zcela vyčistit. Startující s kočárky by při své účasti neměli brzdit a blokovat ostatní účastníky akce, a to zvláště ve chvíli, kdy budou předbíháni závodníky absolvujícími druhé kolo běhu. Prosíme rodiče o soudnost, ohleduplnost a opatrnost!

Registrace
Registrace účastníků probíhá prostřednictvím formuláře na stránce www.vybarvenybeh.cz/registrace. Každý účastník (i dítě) se registruje jednotlivě. Zájemci o absolvování běhu vyplní všechny potřebné položky, důležité je potvrdit, že se seznámil a souhlasí s podmínkami a pravidly běhu. V případě registrace startujícího mladšího 18 let je nutné vyplnit informace o zodpovědné osobě a její telefonní číslo. Ve věkové kategorii do 10 let je nutná účast zodpovědné osoby (i tato osoba se musí zaregistrovat a zaplatit startovné) v běhu, tato osoba přebírá odpovědnost za „malého“ účastníka akce.  Ve skupině startujících od 11 do 17 let stačí v registraci vyslovit souhlas zákonného zástupce s účastí tohoto běžce na akci. Po odeslání formuláře obdrží přihlašovaný na uvedený e-mail zprávu s potvrzením o přijetí přihlášky a informacemi o dalším postupu s platebními podmínkami. Teprve po zaplacení startovného bude účastník považován za závazně přihlášeného.

ON-LINE registrace je možná pouze do 31. května 2022 (pokud nebudete zastavena dříve, z důvodu naplnění kapacity běhu)! Od 1. do 5. června bude možno provést registraci a následnou platbu pouze osobně na adrese: Velké náměstí 115, budova radnice.
Zobrazit více

Provozovatel

Město Kroměříž

Velké nám. 115
767 01 Kroměříž
Tel.:
+420 573 321 408
Tel.:
+420 777 671 116
Email:
infocentrum@mesto...
WWW:
www.kromeriz.eu
WWW:
www.vybarvenybeh.cz
GPS:
49,298001 17,393146
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Kroměříž, Zlínský kraj
Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Kroměříž, Zlínský kraj
Čokoládovna Yesterka v Kroměříži

Čokoládovna Yesterka v Kroměříži

Kroměříž, Zlínský kraj