Úvod > Kalendář akcí > Vstup zdarma do Památníku Tomáše Bati
Komentované prohlídky

Vstup zdarma do Památníku Tomáše Bati

Letní prázdniny se nezadržitelně blíží! K příležitosti posledního dne školního roku – ve čtvrtek 30. června – můžete využít bezplatný vstup do klenotu architektury ve Zlíně v čase 10:00 – 17:00.
Pro všechny školou povinné se blíží nejoblíbenější období v roce – letní prázdniny! A právě k příležitosti posledního dne školního roku, který vychází na čtvrtek 30. června, mohou nejen žáci a rodiče, ale i všichni další návštěvníci využít bezplatný vstup do klenotu architektury ve Zlíně v čase 10:00 – 17:00.

Před návštěvou Památníku je potřeba si nejdřív přijít vyzvednout volné vstupenky do Infopointu Památníku (je umístěn ve vedlejší budově gymnázia, adresa nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín) a až pak vám průvodce zpřístupní přímo budovu zlínského archi skvostu. Pro příchozí dětské návštěvníky je v Infopointu připraven zdarma také nový pracovní sešit, který dětem zábavnou a kreativní formou přiblíží historii Baťova památníku a další souvislosti.

Odstartujte letní prázdniny stylově! Přijďte na exkurzi perly světové architektury se vstupem zdarma, a to ve čtvrtek 30. června!
 

Ubytování a restaurace v okolí

Interhotel Zlín

Interhotel Zlín

Zlín, Zlínský kraj
Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Zlínský kraj
Bůrger

Bůrger

Zlín, Zlínský kraj