Úvod > Kalendář akcí > Vltava Open 2017
Vltava Open 2017
">
20.5.
21.5.
Přidat foto
Bav se jako kapitán na festivalu Vltava Open 2017. Letos zahájíme plavební sezónu ve velkém stylu. Den plný zábavy, lodí a hudby. Festival je spojen s akcí slavnostního otevírání plavební komory na jezu v Hněvkovicích.
DY: V sobotu 20. května 

KDE: v Týně nad Vltavou na nábřeží (stejně jako minule) a na dalších místech Vltavy

V KOLIK: 13:00 slavnostní odemykání řeky a zahájení plavební sezóny

PROGRAM: Hlavní program se opět odehraje v Tejně, kde proběhne slavnostní zahájení plavební sezóny se symbolickým odemykáním řeky a doprovodný program plný lodí, hudby, filmu, umění...zkrátka velké zábavy pro všechny! 

Vltava ale bude žít i na jiných místech. v Purkarci si prohlédni Muzeum voroplavby a než dorazíš na festival do Tejna, zastav se na exkurzi na zbrusu nové plavební komoře na jezu v Hněvkovicích, kde bude také probíhat zábavný program ke slavnostnímu otevření! 

KAPELY: MUCHA, JIŘÍ SCHMITZER, Epydemye, John Wolfhooker, Naked Professors, Fabian Berka, živé vysílání Českého rozhlasu České Budějovice

JAK SE DOSTANEŠ NA FESTIVAL? Lodí/autobusem/autem/na kole/pěšky....Zpátky tě v odpoledních hodinách odveze loď, později noční cyklobus!


Zažij Vltavu se vším, co k ní patří!
Hlavní program se odehraje v Týně nad Vltavou, kde proběhne slavnostní zahájení plavební sezóny se symbolickým odemknutím řeky a doprovodný program plný lodí (plavba na lodích, půjčovna lodiček a paddleboardů), hudby (Mucha, Jiří Schmitzer, Epydemye, John Wolfhooker, Naked Professors, buskeři, DJ´s) a zábavy pro malé i velké (hry, facepainting, výtvarná dílnička, promítání, outdoorová malba, vzdušná akrobacie, chillout zóny)

Vltava bude žít i na dalších místech: z Českých Budějovic vyražte lodí na Hlubokou, kde je dětský den; pak pokračujte do Purkarce, kde si prohlédněte Muzeum voroplavby a než dorazíte do Týna, zastavte se na exkurzi na vodním díle Hněvkovice a také na zbrusu nové plavební komoře na hněvkovickém jezu, kde bude také probíhat zábavný program ke slavnostnímu otevření.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Zlatá loď Týn nad Vltavou

Hotel Zlatá loď Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Pension a restaurace Plzeňka Týn nad Vltavou

Pension a restaurace Plzeňka Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Zámecká restaurace Týn nad Vltavou

Zámecká restaurace Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj
Vltavotýnský pivovar

Vltavotýnský pivovar

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj