Úvod > Kalendář akcí > Vlakem do pivovaru ve Velkých Popovicích

Vlakem do pivovaru ve Velkých Popovicích

Kdy 6. duben 2019 - 28. září 2019 Společenské akce
Zpestřete si soboty netradičním výletem vlakem z Prahy do pivovaru! Od dubna do konce září 2019 bude vyjíždět tento pravidelný spoj Kozel expres.Motorový vůz řady 810 v retro nátěru, vyjede v 10:20 hodin z pražského Hlavního nádraží a doveze vás v 11:18 hodin přímo do Velkých Popovic.
Tam na vás bude čekat průvodce, který vás dovede do pivovaru a vydá se s vámi za poznáním výroby Velkopopovického Kozla.

Během prohlídky poznáte bohatou historii pivovaru. Zjistíte, jak se vaří poctivé pivo a sami si jej vyzkoušíte i načepovat. Ochutnávka piva v ležáckých sklepech a seznámení se s živým maskotem kozlem Oldou je samozřejmostí. Vlak odjíždí zpět ve 14:40 a do hlavního města se vrátíte v 15:32 hodin. Za jízdenku do Kozel expresu zaplatíte 430 Kč. V této ceně je zahrnuto nejen zpáteční jízdné, ale také prohlídka pivovaru s krátkou školou čepování piva. A pokud si dáte v Kozlovně oběd, můžete si k němu dopřát jedno velké pivo zdarma. Doporučujeme si zakoupit online jízdenky předem nebo na pokladnách ČD. Doprodej pak probíhá přímo ve vlaku.

Výlet vlakem Kozel expres vám zaručí parádní výlet za pivem!
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 4. 2019

Aktivity v okolí

Kozlí výprava do pivovaru

Kozlí výprava do pivovaru

Velké Popovice, Střední Čechy
Kozlova škola čepování

Kozlova škola čepování

Velké Popovice, Střední Čechy
Dětský ráj na zámku Berchtold

Dětský ráj na zámku Berchtold

Kunice, Střední Čechy