Dech beroucí výkony světových virtuosů. Hudba, projekce a animace, moderní tanec i mluvené slovo ve službách trochu mrazivého příběhu o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho.
Projekt Vivaldianno, který tvůrce nepřestává překvapovat vřelostí ohlasů publika, se ve své nejnovější, třetí vývojové fázi rozmáchl k opravdu strmému letu. Projekt s podtitulem Město zrcadel má ambice velkolepé mezinárodní koncertní show s hráči světové elity, s moderní animací a projekcí, s tancem i mluveným slovem.
Autor projektu Michal Dvořák, o něm říká: „Vivaldianno – Město zrcadel, to je nebývalé hráčské obsazení, nebývalý autorský tým, nebývalá investice do realizace a taky výborná konstelace hvězd.“
V našich podmínkách je skutečně výjimečná událost, sejdou-li se na pódiu kromě osvědčených protagonistů (Svěcený, Dvořák, Heroldovo quarteto) i vynikající české sólistky – Terezie Kovalová (cello) a Julie Svěcená (housle). Na projektu se podílejí také režisér koncertní show Michal Caban, scénograf Šimon Caban, autor libreta Tomáš Belko, filmové a animační studio EALLIN ANIMATION atd.