Úvod > Kalendář akcí > Vinobraní v Nákupním centru Eden

Vinobraní v Nákupním centru Eden

Kdy 6. září 2019 13:00 - 21:00 Společenské akce
V pátek 6.září od 13 hodin do 21 hodin proběhne u Nákupního centra Eden v Praze 10 Vršovice vinobraní již podesáté. I letos se zúčastní 15 špičkových vinařství z Čech a Moravy, jež uspěla ve 14. ročníku soutěže Král vín ČR. Po zakoupení vstupenky za 220 Kč je ochutnávka vín zcela zdarma.
Na akci nebude chybět Cimbálová muzika Alexandra Vrábela. Vína budou nalévat vinaři a zástupci vinařství osobně . Ochutnávka je zdarma , nakoupit si můžete za zvýhodněné tzv. sklepní ceny. Vstupenky jsou slosovatelné a ceny skvělé - dárkové balíčky Krále vín, vstupenky na řízenou degustaci 15ti nejlepších vín ze soutěže Král vín ČR 2019.

A především 4 vinotéky , z niž jedna je naplněna vínem. Nákupní centrum Eden se nachází na frekventované křižovatce U Slávie/ Vršovická, kde najdete několik zastávek městské hromadné dopravy , což je pro ochutnávače zásadní výhodou. Pro ty co chtějí dorazit autem, máme v garážích 1000 parkovacích míst.

Vinobraní v Edenu by neměli vynechat milovníci vín ani odborná veřejnost. Kdy lépe navázat cenné kontakty, načerpat rady a dozvědět se spoustu zajímavostí u sklenky dobrého vína?
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 8. 2019