!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Víkendový knihař
Víkendový knihař
"> ">
12.6.
13.6.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Víkendový knihař

Kdy 12. červen 2021 10:0013. červen 2021 16:30
Lektorka Iva Krupicová provede šitou vazbou v měkkých i tvrdých deskách a ukáže, jak vyrobit ochranný zasouvací box. Víkendový formát workshopu poskytne dostatek času na bližší poznání knihařského řemesla a dílny.
Skripta, diplomku, návody, texty, výtvarné práce, jakékoli volné listy, které si účastníci přinesou, budou ručně vázat do bloku či knihy. Lektorka Iva Krupicová provede šitou vazbou v měkkých i tvrdých deskách a ukáže, jak vyrobit ochranný zasouvací box. Víkendový formát workshopu poskytne dostatek času na bližší poznání knihařského řemesla a dílny. Dílna zase poskytne dostatek potřebných komponentů, zajímavých papírů, potahových pláten a dalších materiálů.

Lektorka MgA. Iva Krupicová Ph.D.
Vystudovala obalový a knižní design na Fakultě umění Ostravské univerzity a působila tu také jake asistent. Doktorské studium absolvovala na Akademii Sztuk Pieknych v polských Katovicích. Při tvorbě autorských objektů posouvá hranice knižní vazby. Vazbu propojuje s klasickými grafickými technikami, převážně litografií.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 6. 2021

Ubytování a restaurace v okolí