Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > VIII. Setkání mládeže nejen příbramského vikariátu
pozvánka
Společenské akce

VIII. Setkání mládeže nejen příbramského vikariátu

SMPV je už tradičně plné aktivit, zábavy, činností, zkušeností, zajímavých svědectví lidí, kteří už "NĚCO ZAŽILI", nabízí však také ztišení, modlitbu, dotek přátelství, čisté radosti...
Přemýšlíš, jak si zpestřit podzim? Pokud ano, tak pro Tebe mám jeden tip! V sobotu 12.října se dostav na Svatou Horu v Příbrami na VIII. Setkání mládeže nejen příbramského vikariátu. A co tam? No, strávíš den s dalšíma klukama a holkama z vikariátu ale i odjinud, zasportuješ s nima nebo si něco pěkného vyrobíša nebude chybět ani řeholní kavárna.

Těšit se můžeš i na různé přednášky a naše setkání společně zakončíme mší svatou s biskupem Karlem Herbstem. O své účasti dej prosím vědět přihláškou do čtvrtka

10. 10. 2013 Těší se na tebe Mirek, Alenka, Magda, Martin, Ivka, Anička, David, Verča, Lucka, Jiří, Markéta, …

Provozovatel

Svatá Hora

590
261 01 Příbram
Tel.:
+420 608 472 473
Tel.:
+420 725 380 414
Email:
dotazy@smpv.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.smpv.cz
GPS:
49,685432 13,998945
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Brdy a okolí
Město:
Příbram
Tipy na výlet:
Příbram a okolí
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Poznámka:Režie + oběd

 

Časová náročnost

10,0 hodin

 
 

Adventní koncert v Hornickém muzeu

Adventní koncert sborů Arytmie Praha a Gambale v nádherném industriálním prostředí. Vystoupí i skupina Elthin interpretující středověkou hudbu.
Příbram, Středočeský kraj

Štědrovečerní šichta v Prokopské štole

Ukázka pracovního Štědrého dne v Prokopské štole na dole Anna s jízdou důlním vláčkem a nadílkou v podzemí, tak, jak ji prožívali horníci před sto a více lety.
Příbram, Středočeský kraj

Hornický Mikuláš 2022

Spolek Prokop Příbram velkou část své činnosti zaměřuje na programy pro děti, popřípadě pro rodiče s dětmi. Největší z těchto akcí je Hornický Mikuláš, který vznikl z podnětu členů spolku v roce 1994 a těší se značné obliby u veřejnosti.
Příbram, Středočeský kraj

Příbramské betlémy

Vánoční výstava nabízí ke zhlédnutí dvě desítky historických i současných betlémů z příbramského hornického regionu.
Příbram, Středočeský kraj

Wellness centrum Příbram

Odpočívejte a relaxujte v jedné z našich saun, provoněné parní lázni či příjemné a uvolňující perličkové lázni, to vše za doprovodu příjemné relaxační hudby.
Příbram, Středočeský kraj

TRILOBITKArta – věrnostní karta Národního geoparku Barrandien

Na území Národního geoparku se připravuje pro sezónu 2022 věrnostní karta, která bude pokrývat i území Národního geoparku Barrandien a Brdy.
Příbram, Středočeský kraj

Národní geopark Barrandien

Chcete se vydat po dně pravěkých moří? Do vzdálených časů vás přenese Geopark Barrandien, největší geopark v České republice. Geopark není jen zkamenělá minulost. Skrývá v sobě příběhy českých dějin, rozvoje průmyslu a osídlení území. Barrandien je klenotem české geologie a paleontologie.
Příbram, Středočeský kraj

Expozice o CHKO Brdy v Příbrami

Expozice v Ekologickém centru Orlov se snaží nejen ukázat veřejnosti nejkrásnější místa Brd na fotografiích, ale také vysvětlit, jakým způsobem je o cenné lokality této chráněné krajiné oblasti pečováno.
Příbram, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Belvedere Příbram

Belvedere je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v centru města Příbrami. Kapacita hotelu je 43 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá.
Příbram, Středočeský kraj

Restaurace Šatlava Příbram

Restaurace Šatlava nabízí příjemné posezení u vína, či dobrého jídla v krásných prostorech z 16. a 17. století. Restaurace Šatlava byla v roce 2003 vybudovaná v místech, kde před mnoha staletími byly hospodářské časti usedlosti, která sloužila i jako hostinec.
Příbram, Středočeský kraj

Pivovar Podlesí

Pivovar Podlesí byl založen v roce 2013 a nachází se v malebné vesničce na úpatí centrální části Brd. Do brdských lesů a hájů se po dobrém obědě dostanete dříve, než vám slehne po dobrém jídle ze zdejší kuchyně.
Příbram, Středočeský kraj

Exerciční dům, Domeček a apartmány na Svaté Hoře v Příbrami

Poutníci, skupiny i jednotlivci se mohou ubytovat v exercičním domě. Svatá Hora je odtud doslova na dohled. Návštěvníkům nabízí i stravování, to navíc probíhá v jedinečném prostředí refektáře svatohorského kláštera. Ubytovat se lze také ve dvou apartmánech.
Příbram, Středočeský kraj