Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Vezměte igráčka na dovolenou!
Akce pro děti

Vezměte igráčka na dovolenou!

Muzeum Vysočiny Jihlava vyhlašuje soutěž! Vyfoťte igráčka při svém prázdninovém výletu.
Kdo by ho neznal! IGRÁČEK provází děti i dospělé už desítky let. Figurka, která vystřídala množství povolání, neustále pracuje, pracuje, pracuje... Určitě souhlasíte, že už by mohl mít nárok na dovolenou. Vezměte igráčka s sebou, až pojedete na výlet, k moři, na chalupu, k babičce, do hor nebo třeba i jenom na zahradu, zkrátka kamkoliv se v létě chystáte – a vyfoťte ho při zaslouženém odpočinku. Můžete také zachytit jeho zážitky z cest a všemožná prázdninová dobrodružství.

Fotografii můžete nahrát na muzejní facebook spolu s kontaktem na vás nebo pošlete na adresu: morzolova@muzeum.ji.cz. Dovolujeme si upozornit, že pokud použijete mail, budeme to považovat zároveň za váš souhlas ke zveřejnění těchto fotografií – pochopitelně bez adresy a jiných kontaktů.

Fotografie budeme přijímat také po celou dobu konání výstavy! Po jejím skončení vylosujeme tři fotografie, za které od nás obdržíte odměnu.
 

Provozovatel

Muzeum Vysočiny Jihlava, p.o.

Masarykovo nám. 57/58
586 01 Jihlava
Tel.:
+420 567 573 880
Email:
muzeum@muzeum.ji.cz
Email:
morzolova@muzeum....
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,396575 15,588856
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Vánoce v Jihlavě

Vánoční jarmark na Masarykově náměstí tod 27.11. do 23.12. Vánoční trhy – Adventní jarmark.
Jihlava, Kraj Vysočina

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2023

27. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava proběhne 24. – 29. října 2023. Festival každoročně uvádí více než 200 filmů, nabízí diskuze se světovými mysliteli v Inspiračním fóru a pestrý doprovodný program.
Jihlava, Kraj Vysočina

Šárka Trčková a její „žáci“

Plzeňská rodačka – malířka a grafička Šárka Trčková (1965–2015) bude sice vždycky patřit mezi vizuální umělce, jejichž život se naplnil příliš brzy, ale její práce přesto nese všechny znaky úplné a soustředěné výpovědi.
Jihlava, Kraj Vysočina

Nazlı Kaya – Mimochodem

Nazlı Kaya (*1980) v Ankaře získala bakalářský titul jako grafička, ve Zlíně vystudovala animaci a absolvovala audiovizuální studia na FAMU. Je autorkou animovanýchi dokumentárních filmů, které tvoří společně s Tomášem Doruškou.
Jihlava, Kraj Vysočina

Muzeum Vysočiny v Jihlavě

Jihlavské Muzeum Vysočiny nabízí návštěvníkům expozici věnovanou archeologickým nálezům z kraje a kamenným artefaktům ze sbírek muzea, od září 2014 byly otveřeny nově zrestaurované expozice věnované živé přírodě. Nové jsou expozice nejstarších a nejnovějších dějin regionu.
Jihlava, Kraj Vysočina

Sdílená kola Nextbike v Jihlavě

Buďte okamžitě flexibilní a přesouvejte se po městě nezávisle na jízdních řádech nebo omezených možnostech parkování. Firma Nextbike nabízí v Jihlavě 112 sdílených kol na více než 50 stanicích. Vyzkoušejte efektivní, rychlý a zdravý pohyb po městě.
Jihlava, Kraj Vysočina

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

V Komenského ulici v Jihlavě je umístěna Oblastní galerie Vysočiny. Galerie funguje v současných prostorách od roku 1953, sbírka však byla založena již v roce 1948 darem paní Marie Kovaříkové. Sbírka obsahuje přes 6 tisíc předmětů.
Jihlava, Kraj Vysočina

Úniková hra v Jihlavě

Vyzkoušejte novou formu skvělé zábavy. Ocitnete se v originální místnosti, kde bude cílem vyřešení úkolů a uniknutí ven. Hledejte správné klíče, použijte nalezené kódy.
Jihlava, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Black Wall Caffe & Cocktail Bar

Stylová kavárna & koktejlový bar v centru Jihlavy.
Jihlava, Kraj Vysočina

Snová zmrzlinárna

Nechceme šidit Vaše smysly, naopak chceme, aby opravdové chutě pronikaly do každého vašeho chuťového pohárku. Sníte někdy o zmrzlině? Naše zmrzlina je ta, kterou vždy sníte!
Jihlava, Kraj Vysočina

Jihlavský radniční právovárečný pivovar

Jihlavský radniční právovárečný pivovar byl slavnostně otevřen v květnu roku 2011, čímž oživil právovárečnou tradici ve městě Jihlava. Vaří pivo čerstvé, nefiltrované a nepasterované. Vše, co zde dělají, dělají s láskou k pivu!
Jihlava, Kraj Vysočina

Sládkem na jeden den v Radničním pivovaru v Jihlavě

Splňte si svůj pivní sen a staňte se na jeden den sládkem v Radničním minipivovaru v Jihlavě. Samozřejmě uvidíte, jak celý proces výroby piva probíhá, ale také se pivo sami naučíte vařit!
Jihlava, Kraj Vysočina