!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Veteránská revue Telč

Veteránská revue Telč

Kdy 9. květen 2020 Společenské akce
Výstava historických automobilů, motocyklů, velocipedů a dobového oblečení. Veteránskou revue, každoročně pořádá Spolek telčských velocipedistů. Akci provází také ukázková představení historické hasičské či letecké techniky, koncerty a soutěže.
V Telči, městě zapsaném mezi památkami UNESCO, uvidíte výstavu historických automobilů, motocyklů a velocipedů, ale prohlédnete si i ukázky dobového oblečení, kočárků, hraček a dalších zajímavostí z meziválečného období minulého století.

Na telčské náměstí se sjedou historická vozidla - automobily, motocykly, bicykly i traktory. Samozřejmostí jsou také velocipedisté kteří přijedou vystavit své bicykly.  Připraveny jsou také soutěže. Novinkou letošního ročníku je společná jízda elegance všech vozidel.
 
V rámci programu na náměstí se návštěvníci mohou s celou rodinou zapojit do mnoha soutěží o atraktivní ceny. Večerní hudební vystoupení kapel zpestří spanilá jízda velocipedů po telčském náměstí.

Vystavovatelé v dobovém, stylovém oblečení budou zváni do naší veteránské kavárny, kde obdrží zdarma občerstvení. Dámy mohou využít retro módního salonu a po dobu revue si vhodný model zapůjčit
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 12. 2019