Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Vernisáž obrazů Jiřiny Průchové „Harmonie uměleckého díla a síla v nás“
Výstavy

Vernisáž obrazů Jiřiny Průchové „Harmonie uměleckého díla a síla v nás“

Vernisáž obrazů akademické malířky Jiřiny Průchové s názvem „Harmonie uměleckého díla a síla v nás“ se koná v OC Park Hostivař. Od 15. října do 8. listopadu je přístupná veřejnosti.
Tato výstava monitoruje 25 let dosavadní práce v umělecké a badatelské oblasti této výtvarnice. Obsahuje čtyři základní okruhy, které tvoří jednotu nového fenoménu v umění, fyzice i v medicíně – prostředky ART BODYGUARD a originální diagnosticko-terapeutický systém REE® – restaurování elektromagnetické energie člověka.

Výstava je rozdělena na tři části, a to na vědeckou část, výzkumnou část a uměleckou část. Vědecká část na osmi panelech dokládá objektivní účinek uměleckého díla z cyklu Psychosomatické artterapie na termodynamické procesy v živém lidském organizmu. Výzkumná část analyzuje a syntetizuje poznatky verifikačních studií Psychosomatické artterapie, které byly v minulosti realizovány. V umělecké části jsou vystavena díla, která vznikla jednorázově v roce 1988, a v posledních letech docházelo k jejich rozvoji. Zobrazují sílu, dynamiku, atmosférické živly, různé stavy hmoty, ale také lidské pocity a obavy, radosti i naděje, které lze využívat v procesu REE®.

Malování na keramiku

Malování je zdarma, platíte pouze za výrobek – podle toho jaký si vyberete.
Praha 10, Praha

Živá exotika – trhy exotických zvířat a rostlin

Nejznámější trhy exotických zvířat a rostlin v Čechách. Na Živé Exotice najdete spoustu zvířat, rostlin a potřeb pro chov i pěstování.
Praha 4, Praha

Živá exotika – trhy exotických zvířat a rostlin

Nejznámější trhy exotických zvířat a rostlin v Čechách. Na Živé Exotice najdete spoustu zvířat, rostlin a potřeb pro chov i pěstování.
Praha 4, Praha

Veřejné bruslení a bruslení pro rodiny s dětmi v Icerinku ve Strašnicích

Na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích probíhá každý víkend od října do dubna speciální bruslení určené pro rodiny s dětmi Family on Ice. Hlavní předností tohoto bruslení je omezený počet osob na ledě.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Dětské zábavní centrum Kulíškov v OC Park Hostivař

Ve druhém patře OC Park Hostivař v Praze najdete dětské zábavní centrum – hernu, která je určena pro nejmenší, ale odpočinou si zde i dospělí při šálku kávy.
Praha 10, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Vivo! Hostivař

Saunia je se svými 15 pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 10, Praha

Salon Altair – rekondiční a regenerační služby

Anticelulitidní, odtučňovací, relaxační program pro muže i ženy. Masáže sportovně-regenerační, Breussova, depilace cukrovou pastou, kinesiotaping, lymfodrenáž, peeling i zábaly těla.
Praha 10, Praha

Kroužky Duhová školka

Baví Vaše děti pohyb, pohádky, zpívání, hry, malování? Právě pro ně připravujeme naše odpolední kroužky. Platí se jen odchozené lekce. Připojit se k nám můžete kdykoliv v průběhu školního roku.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Na Kačabce v Hostivaři

Putyka Na Kačabce je ideálním místem pro příjemně strávené chvíle v přátelském i firemním duchu. Najdete ji v centru památkově chráněné zóny Stará Hostivař.
Praha 10, Praha

Hotel Selský Dvůr

Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel je obklopen zelení a pro svoji neopakovatelnou atmosféru a kvalitu poskytovaných služeb se stal vyhledávaným místem pobytů hostů.
Praha 10, Praha

Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí.
Praha 10, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha