!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vernisáž Jaroslava Kovandy
Výstavy

Vernisáž Jaroslava Kovandy

Kdy 26. červen 2020 – 28. červen 2020
Vinařství SPIELBERG Vás srdečně zve na vernisáž zlínského rodáka, primárně malíře a sochaře pana Jaroslava Kovandy. Každý den od 11:00 - 18:00 můžete prohlédnout tuto unikátní výstavu jeho děl a dát si k tomu pohárek osvěžujícího vína.
Navštivte jihomoravské městečko Archlebov, na jehož konci se nachází Vinařství SPIELBERG. Dýchne na Vás atmosférou Moravského Toskánska, a to díky zevnějšku daného místa. Výstava probíhá v nově zrekonstruovaných prostorech vinařství, původně kulturního domu. Vychutnejte si kvalitní ryzlinky či pinoty spolu s místními pochutinami. Rádi Vás zde uvidíme! 

​Pan Jaroslav Kovanda se narodil ve Zlíně. Vyjma malířství a sochařství se též věnuje publicistice a psaní knih. Za svůj román Gumový betlém byl nominován na Cenu Josefa Škvoreckého. V letech 1997–2006 vydával a byl šéfredaktorem časopisu pro současnou poezii Psí víno. 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 6. 2020
Prameny ve Zdravé vodě - Žarošice

Prameny ve Zdravé vodě - Žarošice

Žarošice, Jižní Morava
Zámecký park Ždánice

Zámecký park Ždánice

Ždánice, Jižní Morava
Vrbasovo muzeum Ždánice

Vrbasovo muzeum Ždánice

Ždánice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí