Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Vernisáž fotografií Jakuba Ludvíka v ECOart Salonu Rolland
Výstavy

Vernisáž fotografií Jakuba Ludvíka v ECOart Salonu Rolland

ECOart Salon Rolland je první nezávislý multifunkční prostor a akreditované školící centrum, které spojuje krásu těla, ducha a mysli.Tento prostor se zabývá vzděláváním, uměním, designem, eco-bio stylem, životním stylem a službami koncovým zákazníkům.
Fotograf Jakub Ludvík – označovaný jako fotograf lidských duší, patří mezi vyhledávané české fotografy. Do popředí se dostal portréty známých předních osobností včetně sportovních hvězd. Jeho snímky můžete vidět často v časopisech, na obalech hudebních nosičů ale i v reklamních kampaních. Král světla fotografů oceňuje rovný přístup: "Každý, kdo fotografuje ví, jak je světlo důležité pro výsledný záběr. Světlo vytváří obraz a určuje jeho styl, stíny, prokreslení, lesk... Proto je pochopení vlastnostího světla zároveň uměním.

Fotografie Jakuba Ludvíka patří k těm nejlepším ve své kategorii. Jakub Ludvík s ECOart Salonem Rolland navázal spolupráci, která bude zahájena dne 6.5.2015 vernisáží – souborem fotografií, program bude spojen s tančírnou a zároveň bude program obohacen i o módní koktejl – modely návrhářky Monikk.

Nikola Tesla a umění imaginace – on-line

On-line přednáška.
Praha 2, Praha

Praha Žije Hudbou – festival pouličního umění

Ulice, náměstí, parky, vnitrobloky a další místa letní Prahy budou patřit nejen muzikantům nejrůznějších žánrů, ale i divadelníkům, artistům či slamerům.
Praha, Praha

Pražské jaro 2023

Pražské jaro v roce 2023 nabídne desítky koncertů. Na zahajovacím koncertu zazní Smetanova Má vlast, erbovní dílo festivalu v podání Orchestru Velšské národní opery z Cardiffu s šéfdirigentem Tomášem Hanusem.
Praha, Praha

Ale to jsem měl říct já!

Improvizační show inspirovaná pořadem Whose line is it anyway? Čtyři herci účinkují v různých scénkách, které vznikají a zanikají na jevišti, přímo před zraky diváků.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Vertigo pole fitness – komplexní cvičení se spoustou zábavy

Ve Vertigo pole fitness na Praze 2 se dozvíte co je pole-fitness. Jedná se o velice účinné cvičení, které zapojuje všechny svaly těla a nezřídka potrápí i váš mozek!
Praha 2, Praha

Únikové hry LostExit

Zábava pro celou rodinu, partu přátel i kolegů. Naše hry mají reálné prostředí, poutavý příběh a nezapomenutelnou atmosféru.
Praha 2, Praha

Retro Music Hall na Vinohradech

Jeden z nejmodernějších tanečních a hudebních klubů v Praze.
Praha 2, Praha

Som´s – Thajské masáže na Vinohradech

Menší masážní studio s rodinnou atmosférou. Masáže zde provádějí diplomované thajské masérky (rodilé Thajky), které mají bohaté zkušenosti nejen z Thajska, ale i z České republiky.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Blue Wagon

Blue Wagon se nachází jen kousek od rušného náměstí Míru na pražských Vinohradech.
Praha 2, Praha

Monolok cafe

V naší kavárně klademe velký důraz na kávu a její přípravu.
Praha 2, Praha

Restaurace Bruxx

Velkorysé prostory restaurace se nacházejí v novorenesančním Národním domě a jsou rozděleny do několika místností a dvou pater.
Praha 2, Praha

Enotéka Víno letem světem – deskové hry u skleničky vína

Neseďte doma u televize a přijďte si k nám zahrát třeba "Člověče nezlob se" ," Scrabble" a jiné.
Praha 2, Praha