Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Velké finále chrtů – nejrychlejší s nejrychlejšími greyhoundy
Akce pro děti

Velké finále chrtů – nejrychlejší s nejrychlejšími greyhoundy

Velké finále – dostihy chrtů greyhoundů – nejrychlejší s nejrychlejšími, přímí potomci světových dostihových legend v Praze v závodu o zápis do síně slávy Formule CGDF, v Greyhound Park Motol, který nemá v Evropě obdoby. Přijďte si zatipovat, nebo jen fandit a nebo sportovat.
Dostihy chrtů greyhoundů – nejrychlejší s nejrychlejšími, přímí potomci světových dostihových legend v závodu o zápis do síně slávy Formule CGDF v Praze, v Greyhound Park Motol, který nemá v Evropě obdoby. Přijďte si zatipovat, nebo jen fandit.

Nebo sportovat – po dostizích chrtů závody pedal Big Go-kartů (šlapadel velkých) o 1.000,- Kč a závody pedal Small Go-kartů (šlapadel malých) o sladkou odměnu. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo – chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude – na Vás pršet nebude. A to vše v krytých prostorách Greyhound Parku, ať už šlapadla či dostihy – tudíž se nemusíte bát zimy.

AKCE – Vánoční závody chrtů – Christmas Greyhound Race: od 13.00 hod.:
• dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína
• TOP SPEED závod velkých šlapadel (Big Pedal Go-Karts) o překonání traťového rekordu na indoor dráze o 1.000,- Kč
• závody malých šlapadel o sladkou odměnu
• mazlení s chrty – fotografování s vítězi chrtích dostihů
• speciality restaurace Four Leaf Restaurant

PRO KOHO:
pro všechny, kteří rádi shlédnou dostihy chrtů v prostředí, které nemá v kontinentální Evropě obdoby, rádi se skvěle naobědvají, zatipují si výsledné pořadí závodu chrtů – a třeba vyhrají láhev vína.

VHODNÉ PRO: pro rodiny s dětmi, pro skupiny přátel, spolupracovníků, atd.
HAPPY FAMILY a Big Pedal Go-kartů o nejlepší dosažený čas a Small Pedal Go-kartů o sladkou odměnu

Závody také nenechávají chladnými milovníky rychlých kol. Nový závodní podzemní okruh není závislý na rozmarech počasí a již má první rekordmany trati – tedy, sotva je některý z pilotů vyhlášen rekordmanem této dráhy, záhy jej někdo další překoná. Pojďte tedy dosažené časy překonávat i Vy a uvidíte, jak si krásně "vyčistíte" hlavu a když překonáte traťový rekord, ještě si odnesete 1.000,- Kč (šlapadla). Bude-li dostatek sportujících zájemců, bude uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků – tito budou soutěžit o sladkou odměnu – dostanou ji všichni aktivní jezdci v závodu bez ohledu na umístění.

V sobotu neplatíte půjčovné šlapadel, (které je v jiných dnech zpoplatněno dle ceníku 200,- Kč/1 osobu/30 minut) – v sobotu však půjčovné nehradíte, máte je v ceně konzumačního lístku, který v restauraci "projíte".

Program akce v bodech:
11.00 – 13.00 – HAPPY FAMILY – volné jízdy šlapadel (v ceně konzumačního lístku)
13.00 – 14.30 – závody chrtů (v ceně konzumačního lístku)
– tipování na vítězné pořadí doběhu chrtů (tipovací lístky v ceně konzumačního lístku)
– fotografování s vítězem závodů
– mazlení s chrty
15.00 – 16.00 – závody velkých šlapadel – výborné pro team building!
– závody malých šlapadel
– volné jízdy šlapadel – HAPPY FAMILY – v ceně konzumačního lístku
– posezení

Vstupné: klasické vstupné se nehradí, koupíte si pouze Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu vč. dětí (vyjma kojenců), který uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte ve Sport-Baru).

V ceně tohoto balíčku je ještě: – program dostihů chrtů, – tipování na chrty, – půjčovné na šlapací go-kart (šlapadlo).

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
info@greyhoundpar...
WWW:
www.greyhoundpark.cz
GPS:
50,106888 14,547895
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:Vstupné: klasické vstupné se nehradí, koupíte si pouze Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu vč. dětí (vyjma kojenců), který uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte ). V ceně tohoto balíčku je ještě: - program dostihů chrtů a tipování na chrty, - půjčovné na šlapadel

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Sladké Vánoce na Chvalském zámku

K období Vánoc neodmyslitelně patří sladké dobroty, cukroví či čokoláda. O tom, jak se mlsalo na přelomu 19. a 20. století bude naše letošní vánoční výstava s názvem Sladké Vánoce na Chvalském zámku.
Praha 20, Praha

Adventní neděle s andělem Gabrielem

Milé děti, že jste ještě neviděli pravého anděla? O třetí adventní neděli vás s andělem Gabrielem zveme na komentované prohlídky.
Praha 20, Praha

Živý betlém na Chvalském zámku

Prožijte Štědrý den v duchu rodinných tradic. I letos se můžete se svými blízkými setkat na nádvoří Chvalského zámku.
Praha 20, Praha

Vánoční ArtBazaar

Pragovka Gallery vás zve na tradiční vánoční ArtBazaar, který proběhne v neděli 4. prosince 2022 od mezi 12 a 19 hodinou v areálu Pragovky. Originální umělecká díla za příznivé ceny do 5 000 Kč nejen pod stromeček si budete moct koupit přímo od rezidentek a rezidentů Pragovky.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Hrad Karlštejn z ptačí perspektivy

Let vrtulníkem nad Karlštejnem si můžete vychutnat s profesionály. Během letu uvidíte nejen samotný hrad ve svém půdorysu ale i golfový areál, lomy Velká a Malá Amerika. A můžete si zaletět se podívat na hrady Točník, Žebrák, Křivoklát nebo zámek Hořovice. Místo vzletu je louka u mostu přes řeku Berounku na Karlštejně.
Praha 14, Praha

Hravýlety – hravé výlety pro rodiče s dětmi

Pamatujete na bojovky a stopovačky ze svého dětství? Aplikace Hravýlety Vám nabízí výlety plné úkolů, příběhů a odměn.
Praha 14, Praha

Aktivní tenisová dovolená v různých koutech Čech i Moravy

Tenis je stylem života. Tenisová škola Mirky Melicherové vám nabízí aktivní tenisovou dovolenou, týdenní a víkendové akce na různých místech ČR, ale i kurzy tenisu v Praze.
Praha 9, Praha

Půjčovna Namche – půjčovna stanů, lezeckého a skialpového vybavení

Půjčovna nabízí outdoorové a veškeré skialpové vybavení, zaměřené na lyže značky SkiTrab. Při půjčovně funguje i prodejna a bazar.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Tip v Praze – Hloubětíně

Hledáte levné ubytování v Praze? Ubytovna Tip nabízí levné a přesto kvalitní ubytování v lokalitě Praha 9, s velmi dobrou dostupností do centra.
Praha 9, Praha

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Praha 9, Praha

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha