Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Dostihové loučení s prázdninami
Sportovní akce

Dostihové loučení s prázdninami

Sladké letní volno sice končí, ale první zářijovou neděli startuje "podzimní" část dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha. A tak se přímo nabízí rozloučit se s prázdninami v oblíbeném a jedinečném areálu na jižním okraji metropole, zvlášť, když bude připraven speciální doprovodný program pro děti!
Zahájení druhé poloviny metropolitní dostihové sezóny obstará dostihový den, jemuž vévodí dva z nejvýznamnějších dostihů celého roku: nejdůležitější srovnávací (pro tříleté a starší koně) mílařský test 44. Velká cena Prahy CK Martin Tour a nejdelší klasická zkouška 77. Renomia St Leger.

Celkem se uskuteční osm dostihů, první dostih startuje ve 13 hodin, areál je pro diváky otevřen od 11 hodin.

Všem návštěvníkům je k dispozici restaurace s výbornou kuchyní i rychlé občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

Provozovatel

Závodiště Velká Chuchle

Radotínská 69
159 00 Praha 5
Tel.:
+420 734 150 843
Tel.:
+420 604 298 158
Email:
t.pistek@chuchlea...
Email:
j.zlamany@chuchle...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.chuchlearena.cz
GPS:
50,004361 14,371255
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 180 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:Děti do 15 let a držitelé ZTP: zdarma.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel Všech svatých ve Slivenci

Jedná se pravděpodobně o betlém z 19. století, který je vyrobený ze sádrové hmoty. Tomuto období by odpovídala i polychromie utvořená z barev tlumených odstínů.
Praha, Praha

Betlémy 2022 – kostel Všech svatých ve Slivenci

Jedná se pravděpodobně o betlém z 19. století, který je vyrobený ze sádrové hmoty. Tomuto období by odpovídala i polychromie utvořená z barev tlumených odstínů.
Praha, Praha

Den otevřených dvěří Muzea historických nočníků a toalet

Chcete se dozvědět něco o historii, vývoji, obdivovat technické pokroky a uměleckořemeslnou úroveň nočníků i toalet? A také se dozvědět řadu zajímavostí? Navštivte Muzeum historických nočníků a toalet v Praze 12 Modřanech, V Potočkách 1020/6.
Praha 12, Praha

Betlémy 2022 – Kaple sv. Bartoloměje v Hodkovičkách

Na oltáři je vystaven barevný tištěný papírový betlém akademického malíře Jaroslava Prouzy (1955–2004). Namaloval ho na podnět modřanského betlemáře Františka Karase v roce 1993.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

První pražské hasičské muzeum ve Velké Chuchli

První pražské hasičské muzeum bylo otevřeno v suterenních prostorách bývalé školy Charloty Masarykové ve Velké Chuchli.
Praha 5, Praha

Unikátní Pecoldova vápenka ve Velké Chuchli

Vápenka patří mezi významné technické památky světového významu. Byla vystavěná v 19. stol. podle prof. Jiřího Pacolda a umožňovala pálit i netříděný vápenec
Praha 5, Praha

Sádky Lahovice

Sádky Lahovice zvou na procházku přírodní rezervací Chuchelský háj a zakoupení sladkovodní ryby v nedaleké prodejně ryb na sádkách v Lahovicích.
Praha, Praha

Socha žraloka na Chuchelském závodišti

Majitelé Chuchle Areny Praha umístili na závodiště ocelovou sochu žraloka z dílny sochaře Michala Gabriela. Nová dominanta parkurového areálu měří 7 metrů.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Rosmarina Restaurant u Vltavy v Modřanech

Rosmarina Restaurant situovaný na lodi s výhledem na řeku a okolí je součástí volnočasového areálu Sport & Relax Rosmarina v Praze Modřanech. Rosmarina Restaurant není jen restaurací, ale nabízí také celou řadu doprovodných služeb a zajímavých gastronomických akcí.
Praha 4, Praha

Modřanská vinice – nejjižnější pražská vinice

Památkově chráněná Modřanská vinice, dříve nazývaná Arcibiskupská, se rozkládá na strmých terasách nad vltavským břehem v Praze Modřanech. Starají se o ni nadšenci, vinaři – zahrádkáři.
Praha 4, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha

Restaurace U Rytíře – gastronomie v klasickém stylu

Skvělá restaurace nabízí straročeskou kuchyni a speciality české kuchyně. Přímo před hosty se pečou selata, steaky... stačí objednat!
Praha 5, Praha