Úvod > Kalendář akcí > Velikonoční trhy v Praze na Václavském náměstí - zrušeno
Velikonoční trhy v Praze na Václavském náměstí - zrušeno
"> "> ">
28.3.
19.4.
+ Přidat foto

Velikonoční trhy v Praze na Václavském náměstí - zrušeno

Kdy 28. březen 2020 10:00 - 19. duben 2020 22:00 Lidová řemesla a trhy
Tradiční velikonoční trhy na Václavském náměstí s velikonočním sortimentem a občerstvením. Vzhledem k rekonstrukci na Václavském náměstí se tržiště přesune do dolní části náměstí v okolí Můstku
Prožijte tradiční pražské Velikonoce v centru města. Čeká na vás spousta velikonočních gastronomických lahůdek, prodej pomlázek a malovaných vajíček.
 
Na Václavském náměstí se mohou návštěvníci těšit na hudební program různých žánrů. Desítky prodejních domků na Václavském náměstí nabídnou širokou nabídku pochutin. Součástí bude také bohatý doprovodný program.

Velikonoční trhy nabízejí každoročně široký výběr tradičního velikonočního zboží - ručně malované kraslice, velikonoční zajíčky a kuřátka, pomlázky, velikonoční pečivo - mazance, jidáše, beránky, velikonoční dekorace, svíčky, ruční práce, dřevěné hračky, výrobky z proutí...


Návštěvníci trhů najdou i oblíbené fotokoutky a budou se moci seznámit s lidovými zvyky a tradicemi. O víkendech a Velikonočních svátcích doplní animační programy. Ty zpestří trhy ve stejných termínech také na Václavském náměstí, kde se budou moci návštěvníci zapojit do tanců a vystoupení vždy od 16 do 18 hodin.

Velikonoční trhy na Staroměstském i Václavském náměstí a náměstí Republiky naváží v projektu 100%BIO na Vánoce a budou tak mít opět výrazný ekologický akcent. Návštěvníci a hosté budou konzumovat veškeré občerstvení ze zcela kompostovatelných prvků a nádobí. Plochy všech tří náměstí budou opět osazeny speciálními ekologickými koši BigBelly.

Vzhledem k rekonstrukci na Václavském náměstí se tržiště přesune do dolní části náměstí v okolí Můstku. 

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 3. 2020