!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Dinosauří povídání a dílny
Dinosauří povídání a dílny
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
14.3.
15.3.
+ Přidat foto

Dinosauří povídání a dílny

Kdy 14. březen 2020 10:00 - 15. březen 2020 17:00 Akce pro děti
V Triloparku vás čeká výstava Nelítostný pravěk s množstvím exemplářů k osahání (nově máme instalovanou i skutečnou metrovou končetinu dinosaura z období jury), z výstavy se přesunete do dinosauřích dílen, odkud si děti odnesou, co unesou.
O prodlouženém víkendu zažijete v Triloparku skutečné dobrodružství! Během interaktivní komentované prohlídky si sáhnete na pravé dinosauří kosti a zuby, na stoličku mamuta, zub megalodona, na parádní trilobity z celého světa a na spoustu dalšího. Ale především - expozice je doplněna špičkovými modely vyhynulých zvířat a rostlin. Navíc: pouze u nás uvidíte pravou dvoumetrovou končetinu brachiosaura!

Z výstavy se s dětmi přesunete do dílniček; a tam propukne krystalická radost z tvoření. Každé děcko si odnese velikou, vlastnoručně nabarvenou lebku, odkryje si kostru dinosaura, vytvoří si odlitek vyhnynulého živočicha (formiček máme více než padesát, takže rozhodně je z čeho vybírat!) a zkusí si práci s preparační jehlou na skutečných zkamenělinách. 

Dorazte s dětmi, bude to pro ně zážitek!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí